Van Goghovo ucho: Paul Gauguin a pakt mlčení

Van Goghovo ucho: Paul Gauguin a pakt mlčení - Hans Kaufmann, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hans Kaufmann,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Van Goghovo ucho: Paul Gauguin a pakt mlčení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Van Goghovo ucho: Paul Gauguin a pakt mlčení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans Kaufmann,. Číst Van Goghovo ucho: Paul Gauguin a pakt mlčení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vztah mezi dvěma slavnými malíři, Gauguinem a van Goghem, byl více než bouřlivý a jeho konec je zahalen rouškou tajemství. Co se vlastně stalo té osudné noci, kdy Vincent van Gogh přišel o ucho? Autoři se rozhodli zkoumat korespondenci, chorobopisy, tehdejší denní tisk a dospěli k překvapivému závěru. Toto poutavé a téměř detektivní čtení na velmi seriózním základě jistě zaujme široké spektrum čtenářů z řad odborníků (psychology, psychiatry, studenty dějin umění apod.), ale také širokou veřejnost.


...ovo ucho: Paul Gauguin a pakt mlčení - KOSMAS ... Van Goghovo ucho: Paul Gauguin a pakt mlčení - Hans ... ... .cz. Kniha Van Goghovo ucho s podtitulem Paul Gauguin a pakt mlčení přináší nové informace ze života obou geniálních malířů, zejména se věnuje krátkému období, kdy se jejich osudy protnuly. V prvních kapitolách si čtenář připomene, kým vlastně byli Vincent van Gogh ... Van Goghovo ucho: Paul Gauguin a pakt mlčení je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Hans Kaufmann,. Pře ... Van Goghovo ucho | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Tuto knihu napsal autor Hans Kaufmann,. Přečtěte si s námi knihu Van Goghovo ucho: Paul Gauguin a pakt mlčení na prazskamuzea1918-2018.cz Kaufmann, Hans; Wildegans, Rita: Van Goghovo ucho: Paul Gauguin a pakt mlčení Je součástí obecného povědomí, že si Vincent van Gogh uřízl ucho. Možná si část veřejnosti vybaví ve spojitosti se jménem nizozemského malíře ještě slunečnice, ale „ušní" lege...SOUVISEJÍCÍ KNIHY