Lepší svět

Lepší svět - Daniel Pískovský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Pískovský
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lepší svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lepší svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Pískovský. Číst Lepší svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Víte, uznávám, že tento Projekt se někomu může zdát… šílený, drahý, naivní a možná i zbytečný. Ale tak to není. Určitě se bude jednat o jednu z nejvýznamnějších událostí v dějinách lidstva. Nikdy nikdo neletěl tak daleko a tak dlouho. Už jen kvůli tomu to za to stojí. A samotný cíl letu? Je možné, že ta planeta bude mrtvá, že na ní nikoho nenalezneme. Že se za 4300 let vrátíme s prázdnou. Ale na druhou stranu je také možné, že tam ty inteligentní bytosti budou. A že tam nalezneme onen nový svět. A třeba se jím budeme inspirovat a něco se naučíme, protože… protože třeba ten nový svět bude lepší než náš,“ pronesl Neil rozechvěle.


...pší svět obsahuje ještě více myšlenek a probírá nejedno téma, které je nadčasové a vždycky hýbalo společností ... Pojďme tvořit lepší svět - Home | Facebook ... . K tomu si přidejte nádherné prostředí Dánska, až neuvěřitelně kvalitní DĚTSKÉ herecké výkony a přeslazený happy end, který vám ale stejně bude chutnat. Společnost se tedy rozhodla rozdělit v rámci projektu Globus Lepší svět 2020 částku 3 920 000 Kč mezi iniciativy, které podpoří lidi, komunity nebo projekty zaměřující se na pomoc v době během a po pandemii koronaviru. Plošná pomoc. Částku 1 000 000 Kč Globus rozdělí mezi projekty, které mají celorepublikový dosah. 50+ videos Play ... Společnost Huawei představila na svém online summitu „5G ... ... . Plošná pomoc. Částku 1 000 000 Kč Globus rozdělí mezi projekty, které mají celorepublikový dosah. 50+ videos Play all Mix - Sonia Edde ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY