O kočkách a Kodani

O kočkách a Kodani - James Joyce | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
James Joyce
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O kočkách a Kodani.pdf


Chcete si knihu přečíst?O kočkách a Kodani ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Joyce. Číst O kočkách a Kodani Online je nyní tak snadné!

POPIS


Znamenitý, miniaturní textík O kočkách a Kodani se silným, téměř anarchickým podtextem je trochu mladším sourozencem knížky Kočka a čert, doposud jediného známého Joyceova příběhu pro malé děti. Obě dílka, napsaná v rozmezí pouhých několika týdnů, poslal autor původně v dopise Stephenovi, svému jedinému vnukovi. Rukopis byl objeven teprve nedávno a pro knižní vydání ho kouzelnými ilustracemi vypravil Casey Sorrow. Kniha je prvním svazkem nové edice NOS.


..., miniaturní textík O kočkách a Kodani se silným, téměř anarchickým podtextem je trochu mladším sourozencem knížky Kočka a čert, doposud jediného známého Joyceova příběhu pro malé děti ... Knížky o kočkách | iFauna.cz ... . Obě dílka, napsaná v rozmezí pouhých několika týdnů, po Znamenitý, miniaturní textík O kočkách a Kodani se silným, téměř anarchickým podtextem je trochu mladším sourozencem knížky Kočka a čert, doposud jediného známého Joyceova příběhu pro malé děti. Obě dílka, napsaná v rozmezí pouhých několika týdnů, poslal autor původně v dopise Stephenovi, svému jedinému vnukovi. Znamenitý, miniaturní textík O kočkách a Kodani se silným, téměř a ... O kočkách a Kodani - James Joyce | Databáze knih ... . Obě dílka, napsaná v rozmezí pouhých několika týdnů, poslal autor původně v dopise Stephenovi, svému jedinému vnukovi. Znamenitý, miniaturní textík O kočkách a Kodani se silným, téměř anarchickým podtextem je trochu mladším sourozencem knížky Kočka a čert, doposud jediného známého Joyceova příběhu pro malé děti. Obě dílka, napsaná v rozmezí pouhých několika týdnů, poslal autor původně v dopise Step...SOUVISEJÍCÍ KNIHY