O skryté slávě a jiné texty

O skryté slávě a jiné texty - Eduard Zacha | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eduard Zacha
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O skryté slávě a jiné texty.pdf


Chcete si knihu přečíst?O skryté slávě a jiné texty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eduard Zacha. Číst O skryté slávě a jiné texty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je souborným a nyní po autorově smrti také završeným celkem – životním dílem méně známého prozaika Eduarda Zachy, patřícího do takzvaných olomouckých Tří králů – vedle básníků Petra Mikeše a Rostislava Valuška, jak je svého času ve své eseji pojmenoval Jiří Kuběna. V české literatuře je z oněch tří nejméně známý. Knihou snů, které jsou vytříbenými básněmi v próze, se Eduard Zacha v kontextu našeho písemnictví zařazuje vedle jmen Jakuba Demla, Jana Křesadla nebo Zbyňka Hejdy.


...é slávě a jiné texty. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Jiné Rusko - Wikipedie ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... O skryté slávě a jiné texty. 2013, Kniha Zlín . Orel. září 1970. Sedím u ohně za jasného slunečného poledne na prostorné louce. Oheň stravuje silná dřevěná polena do bílého žáru a plameny šlehají do značné výše. Přes ohniště ... editor knih - Webnode ... . Oheň stravuje silná dřevěná polena do bílého žáru a plameny šlehají do značné výše. Přes ohniště naproti mně sedí orel. Teplo a pohled do plamenů ukolébávají do slastného dřímání. O skryté slávě a jiné texty Autor: Zacha, Eduard Nakladatel: KNIHA ZLÍN EAN: 9788074731310 ISBN: 978-80-7473-131- Popis: 1× kniha, brožovaná, 194 stran, česky Rozměry: 14 × 16 cm Rok vydání: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY