Psi z Rigy: Případy komisaře Wallandera 2

Psi z Rigy: Případy komisaře Wallandera 2 - Henning Mankell | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Henning Mankell
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psi z Rigy: Případy komisaře Wallandera 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psi z Rigy: Případy komisaře Wallandera 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Henning Mankell. Číst Psi z Rigy: Případy komisaře Wallandera 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sovětské impérium padlo. Lotyšsko je nyní suverénní stát. Ale za oficiální autonomií stojí mocné síly, které jsou těsně propojeny s ruskou mafií. Je zima roku 1991. Tým inspektora Kurta Wallandera řeší nový případ: u švédského pobřeží byly vyplaveny dvě mrtvoly přimrzlé k sobě v hrůzostrašném objetí. Mrtví muži byli východoevropští zločinci a na první pohled oběti mafie. Případ však brzy nabere hrozivý obrat poté, co se Wallander ocitne v Lotyšsku v Rize. Je zde ponořen do cizího mrazivého světa policejního dohledu, stěží zakrývajícího hrozby a lži. Pouze jeho zarputilá, podvědomá touha nalézt spravedlnost vynese pravdu na světlo. Kriminální série Henninga Mankella, v níž hraje hlavní roli deprimovaný a zároveň idealistický policejní komisař Kurt Wallander, se stala hitem po celém světě. Bylo prodáno více než třicet milionů výtisků, knihy byly přeloženy do třiačtyřiceti jazyků a vzniklo více než dvacet pět fi lmových adaptací. Čtenáři si zasmušilého, samotářského detektiva, který se potýká s trudnomyslností i zdravotními potížemi a jehož soukromý život je sledem katastrof, okamžitě oblíbili. Mankellovy knihy obletěly Evropu a staly se z nich bestsellery. Velkou zásluhu na tom, že se Wallanderův věhlas rozšířil i do Velké Británie a Spojených států, má slavný a cenami ověnčený seriál z produkce BBC, v němž hlavní postavu ztvárnil herec Kenneth Branagh. Seriál byl vysílán i v České televizi. Wallanderova popularita proměnila zapadlé švédské městečko Ystad, komisařův okrsek, v jednu z hlavních turistických atrakcí celého Švédska.


...gy kniha od: ... Případy komisaře Wallandera / Komisár Wallander 2 ... Psi z Rigy | O2 Knihovna ... . ... Doporučuji přečíst a udělat si vlastní názor na komisaře Wallandera. Rozhodně nepřijdete o zajímavý díl a opět severská detektivka tentokrát zasazena do pobaltských zemí a jejich problémům v rané demokracii. Těším se na další díl ... Psi z Rigy Henning Mankell. ... Série: Případy komisaře Wallandera díl 2 Jazyk: český Počet stran: 312 Sovětské impérium padlo, Lotyšsko je nyní suverénní stát. Avšak za oficiální autonomií stojí mocné síly, které jsou t ... Henning Mankell: Psi z Rigy — ukázka by Host ... ... . Avšak za oficiální autonomií stojí mocné síly, které jsou těsně propojené s ruskou mafií. Psi z Rigy: Případy komisaře Wallandera 2 Henning Mankell Nakladatel: Host 2013 Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Elektronická...SOUVISEJÍCÍ KNIHY