Stříbrný sen: Pokračování románu Mezisvět

Stříbrný sen: Pokračování románu Mezisvět - Neil Gaiman, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Neil Gaiman,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stříbrný sen: Pokračování románu Mezisvět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stříbrný sen: Pokračování románu Mezisvět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neil Gaiman,. Číst Stříbrný sen: Pokračování románu Mezisvět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Joey Harker je hrdina. Sotva ovládl svou schopnost procházet mezi dimenzemi, pomohl zachránit Altiverzum před zkázou. Ale nepřátelské síly toužící ovládnout všechny světy – ty na vědecké bázi i ty magické – jsou tady pořád, takže mírotvorné poslání Mezisvětu ještě ani zdaleka není u konce. Když cizí dívka jménem Acacia udělá něco, co by mělo být nemožné, a sleduje Joeyho do základny v Mezisvětě, věci se ještě zkomplikují. Nikdo neví, co je Acacia zač, odkud přichází a jak je možné, že toho tolik ví o Mezisvětě. Joey a jeho přátele čekají dny plné nebezpečí. Skrývá se mezi nimi zrádce a jestli má mít Joey vůbec naději, že zachrání Mezisvět, multiverzum a svou výpravu, musí spoléhat na svou chytrost a možná – jen možná – i na tajemnou Acacii Jones. Stříbrnný sen je strhující pokračování románu Mezisvět o odvaze, věrnosti, cestování v čase i prostoru a budoucnosti mladého muže, který je mnohem schopnější, než si sám uvědomuje.


...t se mi celkem líbil ale pokračování už mě bralo o poznání méně ... Knižní novinky 2013 - 48. týden | ČBDB.cz ... . Úplně špatné to není ale taky nic extra. Doporučujeme Hraničářův učeň: První roky - Turnaj na Gorlanu Stříbrný sen Autor: Gaiman, Neil a Reaves, Michael Nakladatel: Polaris EAN: 9788073322076 ISBN: 978-80-7332-207-6 Překlad: Caha, Petr Popis: 1× kniha, brožovaná, 184 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Stříbrnný sen je strhující pokračování románu Mezisv ... Stříbrný sen CZ | CarovnaPolicka.sk ... . vydání) Stříbrnný sen je strhující pokračování románu Mezisvět o odvaze, věrnosti, cestování v čase i prostoru a budoucnosti mladého muže, který je mnohem schopnější, než si sám uvědomuje. (Založil/a: Laponka) Stříbrný sen CZ. ... Pokračování románu Mezisvět Joey Harker je hrdina. Sotva ovládl svou schopnost procházet mezi dimenzemi, pomohl zachránit Altiver...SOUVISEJÍCÍ KNIHY