Autobusy a trolejbusy východního bloku

Autobusy a trolejbusy východního bloku - Martin Harák | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Harák
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Autobusy a trolejbusy východního bloku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Autobusy a trolejbusy východního bloku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Harák. Číst Autobusy a trolejbusy východního bloku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autobusy a trolejbusy mají nepopiratelné kouzlo: od starých autobusů, které se cestou do hor plné lyží šplhaly do zatáček, přes tlačenice v městské hromadné dopravě až po moderní dálkové vozy, jimiž lze pohodlně cestovat přes půl kontinentu. Mnoho pozoruhodných strojů, často velmi progresivní konstrukce, vzniklo v druhé polovině 20. století i na naší straně bývalé železné opony, v továrnách tzv. východního bloku. Tato kniha nabízí v encyklopedické podobě přehled autobusů, trolejbusů i zajímavých nerealizovaných prototypů, které se vyráběly v letech 1945-1990 v jednotlivých zemích "socialistického tábora", doplněný unikátními fotografiemi a tabulkami technických údajů. Neomezuje se ovšem jen na suchá fakta - výklad je doplněn mnoha zajímavostmi a nečekanými souvislostmi, díky nimž se před čtenáři otevírá plastický obraz jednoho segmentu dějin techniky doby nedávno minulé.


...SY A TROLEJBUSY AUTOBUSY A TROLEJBUSY východního bloku východního bloku 1945-1990 1945-1990 Martin Harák Martin Harák Grada Publishing, a ... Autobusy a trolejbusy východního bloku - MAGNETPRESS.cz ... .s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 e-mail: [email protected], www.grada.cz Bulharsko NDR Ceskoslovensko Polsko Jugoslávie Rumunsko Maďarsko Sovětský svaz Autobusy a trolejbusy východního bloku Autobusy a trolejbusy mají nepopiratelné kouzlo: od starých autobusů, které se cestou do hor plné lyží šplhaly do zatáček, přes tlačenice v městské hromadné... AUTOBUSY. A TROLEJBUSY. AUTOBUSY A TROLEJBUSY. východního bloku. východního bloku . 1945 -1990. 1945 -1990 . Martin Harák. Martin Har ... Autobusy a trolejbusy východního bloku alternativy ... ... ... AUTOBUSY. A TROLEJBUSY. AUTOBUSY A TROLEJBUSY. východního bloku. východního bloku . 1945 -1990. 1945 -1990 . Martin Harák. Martin Harák. Grada Publishing, a.s. O čem je kniha Autobusy a trolejbusy východního bloku? Autobusy a trolejbusy mají nepopiratelné kou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY