Jednoduše buďte úspěšní: Žijte svůj sen

Jednoduše buďte úspěšní: Žijte svůj sen - Pierre Franckh | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pierre Franckh
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jednoduše buďte úspěšní: Žijte svůj sen.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jednoduše buďte úspěšní: Žijte svůj sen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pierre Franckh. Číst Jednoduše buďte úspěšní: Žijte svůj sen Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Proč chceme být úspěšní?“ Když tuto otázku položili Pierru Franckhovi, oblíbenému a velmi úspěšnému autorovi, který do svého života bez námahy přitahuje hodně štěstí a úspěchů, docela narazili. Úspěch přináší peníze, zabezpečení, uznání, obdiv, luxus – kdo by to vše nechtěl? Ale je to opravdu to, co nás motivuje? A proč někdo nepřestává, když už má vše, čeho kdy chtěl dosáhnout? Objevte svůj životní plán Pierre Franckh v této knize ukazuje, že úspěch je mnohem víc než hledání uznání nebo peněz. Být úspěšný pro něj znamená objevit svůj životní plán a odpovědět na vnitřní výzvu. Je velmi užitečné vytvořit si nový pohled na naše úspěchy a naučit se jich vážit. Průvodce realizací vlastního potenciálu Na základě překvapivých poznatků, osobních zkušeností a praktických rad autor popisuje, co můžeme udělat pro to, abychom mohli žít své sny. Podle vlastních přání a díky důvěře v sebe sama můžeme opravdu přilákat úspěch do svých životů. Inspirujte se v tomto průvodci realizací vlastního potenciálu.


...dnoduše buďte úspěšní - Žijte svůj sen kniha od: Pierre Franckh ... Kniha Jednoduše buďte úspěšní - Žijte svůj sen - Trh knih ... ... . 82 % ... Kniha Jednoduše buďte úspěšní - Žijte svůj sen Přidat komentář. elyonka9643. 1 13.09.2015. Je to vlastně pořád to samé dokola jen jinak napsané. ... Jednoduše buďte úspěšní - Žijte svůj sen. ... Anotace „Proč chceme být úspěšní?" Když tuto otázku položili Pierru Franckhovi, oblíbenému a velmi úspěšnému autorovi, který do svého života bez námahy přitahuje hodně štěstí a úspěchů, docela narazili. ... Objevte svůj životní plán. Jednoduše buďte úspěšní - Ž ... Jednoduše buďte úspěšní - Pierre Franckh ... . ... Objevte svůj životní plán. Jednoduše buďte úspěšní - Žijte svůj sen. Originál: Einfach erfolgreich sein. Lebe deinen Traum. Autor: ... Být úspěšný pro něj znamená objevit svůj životní plán a odpovědět na vnitřní výzvu. Je velmi užitečné vytvořit si nový pohled na naše úspěchy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY