Slon a mravenec

Slon a mravenec - Daisy Mrázková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daisy Mrázková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slon a mravenec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slon a mravenec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daisy Mrázková. Číst Slon a mravenec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Někdy je docela těžké žít spolu, když jsme každý docela jiný: jeden moc velký, druhý malinkatý a třetí tak akorát. Tak jako slon, mravenec a veverka v krásné a dnes už klasické knížce malířky, ilustrátorky a průkopnice autorských knih pro děti Daisy Mrázkové. Každý z těch tří touží po něčem jiném. Ale když jde o to zachránit život veverce, rozdíly jdou stranou a najednou se může náramně hodit být malinký – jako mravenec – i obrovský – jako slon. Tento srozumitelný a chytrý příběh o drobných potížích rodinného života, velkém přátelství a odvaze v každém z nás skrývá základní otázky lidského života podané s nenapodobitelným jemným humorem a v doprovodu výborných ilustrací. Pro děti od tří let.


...je docela těžké žít spolu, když jsme každý docela jiný: jeden moc velký, druhý malinkatý a třetí tak akorát ... Slon a mravenec - Facebook ... . Tak jako slon, mravenec a veverka v krásné a dnes už klasické knížce malířky, ilustrátorky a průkopnice autorských knih pro děti Daisy Mrázkové. Tak jako slon, mravenec a veverka v krásné a dnes už klasické knížce malířky, ilustrátorky a průkopnice autorských knih pro děti Daisy Mrázkové. Každý z těch tří touží po ... Slon a mravenec - Mrázková Daisy - Někdy je docela těžké žít spolu, když j ... Slon a mravenec / Premiéra ... . Každý z těch tří touží po ... Slon a mravenec - Mrázková Daisy - Někdy je docela těžké žít spolu, když jsme každý docela jiný: jeden moc velký, druhý malinkatý a třetí tak akorát. Tak jako slon, mravenec a veverka v krásné a dnes už klasické knížce malířky, ilustrátorky a průkop Integrovaná taneční skupina Proty boty připravuje pohádku na motivy krásné knížky ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY