Jak meditovat: Praktický návod, jak se spřátelit se svou myslí

Jak meditovat: Praktický návod, jak se spřátelit se svou myslí - Pema Chödrön | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pema Chödrön
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak meditovat: Praktický návod, jak se spřátelit se svou myslí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak meditovat: Praktický návod, jak se spřátelit se svou myslí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pema Chödrön. Číst Jak meditovat: Praktický návod, jak se spřátelit se svou myslí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Práce s vlastní myslí je jediným prostředkem, jak se skutečně začít cítit šťastnými a spokojenými ve světě, ve kterém žijeme.Když vás něco trápí – na někoho jste naštvaní, vadí vám určitá situace nebo vás trýzní fyzická bolest – musíte pracovat se svou myslí ke zklidnění a to lze uskutečnit skrze meditaci.„Domnívám se, že hlavním důvodem, proč provádíme meditační cvičení, je možnost stát se dokonale milujícími lidmi. A to je něco, co svět potřebuje“, píše Pema Chödrön, autorka této knihy. Jak meditovat je dlouho očekávaná kniha moudré učitelky, která každému z nás může pomoct dosáhnout tohoto ušlechtilého cíle.


...něco, co svět potřebuje", píše Pema Chödrön, autorka této knihy ... Jak meditovat | e-knihy | Nakladatelství Synergie ... . Jak meditovat je dlouho očekávaná kniha moudré učitelky, která každému z nás může pomoct dosáhnout tohoto ušlechtilého cíle. (praktický návod, jak se spřátelit se svou myslí) A to je něco, co svět potřebuje", píše Pema Chödrön, autorka této knihy. Jak meditovat je dlouho očekávaná kniha moudré učitelky, která každému z nás může pomoct dosáhnout tohoto ušlechtilého cíle. (praktický návod, jak se spřátelit se svou myslí) Všechny infor ... Kniha: Jak meditovat - Pema Chödrönová | Knihy.ABZ.cz ... . (praktický návod, jak se spřátelit se svou myslí) Všechny informace o produktu Kniha Jak meditovat. Praktický návod, jak se spřátelit se svou myslí - Pema Chödrön - Synergie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak meditovat. Praktický návod, jak se spřátelit se svou myslí - Pema Chödrön - Synergie. Jak meditovat: Praktický návod, jak se ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY