Přirozený rodinný život

Přirozený rodinný život - Jane McConnelová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jane McConnelová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přirozený rodinný život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přirozený rodinný život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jane McConnelová,. Číst Přirozený rodinný život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vynikající kniha autorek slavného časopisu Mothering (Mateřství) určeného rodičům, kteří pro sebe i své rodiny zvolili jednodušší, přirozenější životní styl. Tento jedinečný zdroj zbrusu nových materiálů promlouvá ke každodenním problémům péče o děti z přirozené perspektivy a pomáhá rodičům podporovat děti ve všech úrovních vývoje: fyzické, emocionální, duchovní a intelektuální. Žádný jiný průvodce rodičovstvím nezahrnuje v takové míře holistické přístupy a neposkytuje prostor, kde se mohou vzepřít, pokud jim intuice říká, že standardní rady nejsou pro ně ty pravé. Tento průvodce přináší zcela přirozený přístup k těhotenství a porodu; nejnovější lékařský a psychologický pohled na nemedikovaný porod; současné výzkumy témat, jako jsou stravovací a spací návyky, obřízka, očkování, odstavování, používání plenek, dětský pláč, noční probouzení a kontaktní rodičovství; vřelé, intimní úvahy, rozhovory a rady od těch, kterých se to týká. Dále uvádí kreativní a novátorské způsoby, jak zvládnout rozvod, úmrtí a životní změny; tipy, jak včlenit techniku – od počítačů po hračky špičkové techniky – do přirozeného rodinného života; a konečně i empatické poselství pro rodiče o péči o sebe sama a důležitosti „oddechového času“.


...ný rodinný život autor: McConnelová Jane, O´Marová Peggy dopor ... O´Mara Peggy, McConnell Jane: Přirozený rodinný život od ... ... . cena: 478 Kč naše cena: 402Kč Přirozený rodinný život Autor: McConnelová, Jane a O´Marová, Peggy Nakladatel: Malvern EAN: 9788087580530 ISBN: 978-80-87580-53- Překlad: Bohuslavová, Vendula Popis: 1× kniha, brožovaná, 421 stran, česky Rozměry: 17 × 23,5 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Přirozený rodinný život je nádherná příručka o pěstování zdravých vztahů v rodině. O tom jak začlení dítě do rodinného života, jak o něj pečo ... přirozený - ABZ slovník českých synonym ... . O tom jak začlení dítě do rodinného života, jak o něj pečovat v souladu se svými instinkty, s laskou, o tom, já si udržet zdravý rozum při péči o novorozence a batolete, jak lze také reagovat na dětský pláč a vzdor. Kniha:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY