Jak získat v životě klid a vyrovnanost: Od emočního chaosu k ujasnění

Jak získat v životě klid a vyrovnanost: Od emočního chaosu k ujasnění - Phillip Moffitt | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Phillip Moffitt
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak získat v životě klid a vyrovnanost: Od emočního chaosu k ujasnění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak získat v životě klid a vyrovnanost: Od emočního chaosu k ujasnění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Phillip Moffitt. Číst Jak získat v životě klid a vyrovnanost: Od emočního chaosu k ujasnění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor, jeden z nejvýznamnějších světových podnikatelů, svého času zanechal práce, aby se soustředil na osobní život a růst, věnoval se meditaci, studiu a stal se duchovním učitelem. Vytvořil postup, díky němuž každý z nás může cíleně působit na svou životní cestu, získat rovnováhu, najít smysl života a dosáhnout v něm spokojenosti. Jeho nesmírně inspirativní kniha je citlivě a výstižně napsaným průvodcem, nepostradatelným pro každého, kdo si přeje zdolávat životní překážky s klidem, jasnou myslí a laskavým srdcem.


...skat v životě klid a vyrovnanost Autor: Moffitt, Phillip Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024242477 ISBN: 978-80-242-4247-7 Překlad: Krejčí, Hana Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, česky Rozměry: 15 × 23,3 cm Rok vydání: 2014 (1 ... Knihy - recenze a komentáře ke knihám - KDB.cz ... . vydání) Kupte nebo prodejte knihu Jak získat v životě klid a vyrovnanost - Od emočního chaosu k ujasnění v online antikvariátu TrhKnih.cz 3 tipy na čtení - knihy na leden 2017: 1. tip - Jak získat v životě klid a vyrovnanost - Phillip Moffitt s podtitulem Od emočního chaosu k ujasnění 2. tip - Mentalista - Simon Wintrop s ... Název: Jak získat v životě klid a vyrovnanost - Od emočního chaosu k ujasnění. O ... Výsledky vyhledávání ... . tip - Jak získat v životě klid a vyrovnanost - Phillip Moffitt s podtitulem Od emočního chaosu k ujasnění 2. tip - Mentalista - Simon Wintrop s ... Název: Jak získat v životě klid a vyrovnanost - Od emočního chaosu k ujasnění. Originální název: Emotional Chaos to Clarity: How to Live More Skillfully, Make Better Decisions, and Fi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY