Když vepři zpívaj táhlým pláčem

Když vepři zpívaj táhlým pláčem - Jindřich Bělehrádek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jindřich Bělehrádek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když vepři zpívaj táhlým pláčem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Když vepři zpívaj táhlým pláčem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřich Bělehrádek. Číst Když vepři zpívaj táhlým pláčem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka Když vepři zpívaj táhlým pláčem v sobě nese více než 300 po všech koutech a muzikantech sebraných písňových textů zesnulého Jindřicha Bělehrádka. Vychází na jeho počest, a také z podnětu, aby jeho skvostná poezie znovu ožila. Knížka je současně vzpomínkou na porevuloční dobu, kdy jsme všichni společně hrávali v klubu Blaženka a Julek na Staromáku a v Alterně Komotovce na Žižkově. Pozorní čtenáři jistě znovu objeví Jindřichovu dovednost, kterou jsem vždy obdivoval, napsat v hospodě během několika málo piv na hotovou muziku neskutečný text, který má v sobě něhu, nadsázku, víru i tu správnou drzost a drsnost. Jindřich Bělehrádek (*1959 – †2002) je hudebník, básník a textař a spoluzakladatel skupiny Blaženka. Na baskytaru hrál také v kapelách Kentaur, Emilie a Na Sladkej Bělehrad. Svými úžasnými texty přispěl ke smyslumalebnosti bandům Královská cesta, Chameleon, Keltic band a Ohnivá voda. Jindřich je i autorem řady povídek, napsal několik divadelních her a román Ubohý pan Vozík aneb ultimátum sublimace. V novinách mu po revoluci na pokračování vycházela kytarová škola – pro otrlé.


...epři zpívaj táhlým pláčem - Bělehrádek Jindřich ... Když vepři zpívaj táhlým pláčem - cbvk.cz ... . Knížka Když vepři zpívaj táhlým pláčem v sobě nese více než 300 po všech koutech a muzikantech sebraných písňových textů zesnulého Jindřicha Bělehrádka.Vychází na jeho počest, a také z podnětu, aby jeho skvostná poezie znovu ožila. Když vepři zpívaj táhlým pláčem - Ukázka Author: Jindřich Bělehrádek Subject: Jindřich Bělehrádek (*1959 - †2002) Knížka Když vepři zpívaj táhlým pláčem v sobě nese více než 300 po všech koutech a muzikantech sebraných písňových textů zesnulého Jindřicha Bělehrádka. Vychází na jeho počest, a také z ... Jindřic ... Kniha: Když vepři zpívaj táhlým pláčem | Knihy.ABZ.cz ... . Vychází na jeho počest, a také z ... Jindřic...SOUVISEJÍCÍ KNIHY