Kdo je psychopat

Kdo je psychopat - Jon Ronson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jon Ronson
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo je psychopat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdo je psychopat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jon Ronson. Číst Kdo je psychopat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zneklidňující, ale zábavné čtení nejen o možných přehmatech psychiatrické profese. Jon Ronson (známý u nás jako autor knihy Muži, co zírají na kozy) se zde zabývá zkoumáním života a osudů psychopatů. Společně s ním se můžete naučit je rozpoznávat podle všeobecně uznávaného testu psychopatie. Naleznete zde skutečné příběhy diktátorů, vrahů, zarytých popíračů útoků 11. září 2001, ředitelů gigantických firem, ale i rozhovory se špatně diagnostikovanými nevinnými. Kde končí normalita a kde již začíná šílenství?


...pat si neváží vůbec nikoho kromě sebe samého ... Narcismus - Wikipedie ... . I kdyby celý svět (více ZDE…) hořel v plamenech, psychopatem to nijak nepohne, pokud mu nehrozí nějaké nebezpečí. 5. Psychopat si o sobě myslí, že je lepší než kdokoliv jiný. Psychopat si o sobě myslí, že je nejlepší a má právo chovat se povýšenecky. Psychopat je člověk trpící závažnou formou antisociální poruchy osobnosti (např. narcismus, paranoia, schizoidní nebo histrónsk ... Raego - Psychopat ( OFFICIAL MUSIC VIDEO) - YouTube ... . narcismus, paranoia, schizoidní nebo histrónská porucha osobnosti). Chování takových jedinců vykazuje odchylky (deviace) od běžných vzorců chování v určitých situacích. Příčiny můžou být různé, pomáhat mohou různé formy terapie, ale úplně vyléčit se psychopatie nedá. Chtějí ve vás také vyvolat pocit, jako byste byli těmi jedinými, kdo je může zachránit, a budou chtít, abyste s nimi trávili všechen váš čas a naslouchali pouze jim. 10. Všímejte si nedospělosti osob. Sociopati se...SOUVISEJÍCÍ KNIHY