MICHLiq: Inteligentní průvodce ekonomikou

MICHLiq: Inteligentní průvodce ekonomikou - Aleš Michl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Aleš Michl
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
MICHLiq: Inteligentní průvodce ekonomikou.pdf


Chcete si knihu přečíst?MICHLiq: Inteligentní průvodce ekonomikou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Michl. Číst MICHLiq: Inteligentní průvodce ekonomikou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na světě žije 7 miliard lidí. Dvě miliardy nemají co jíst. Dvě kde spát. Další dvě sní o tom, že si třeba někdy koupí motorku. Zbylá jedna miliarda lidí řeší krizi. Tahle kniha je pro ni. Týdeník Ekonom a ekonom Raiffeisenbank Aleš Michl v této knize vysvětlují principy fungování ekonomie. Díky prvnímu tuzemskému pop-ekonomickému komixu pochopíte, co se dělo a děje se světovou i českou ekonomikou. Zároveň se dozvíte, co čekat dál a jak to všechno přežít. Všechny údaje, složité ekonomické zákonitosti a jevy podává autor prostřednictvím svého alterega MICHLiqa vtipně a srozumitelně i pro toho, kdo si myslí, že je pro něho ekonomika uzavřená kniha.


...ICHLiq - inteligentní průvodce ekonomikou Přidat komentář ... Redakce — HlídacíPes.org ... . IVANA0123. 1 29.11.2017. Knížka se mi moc líbila a ačkoliv jsem v tomto oboru absolutní laik, tak mě řada informací doslova fascinuje, bohužel často až děsí. ... MICHLiq: Inteligentní průvodce ekonomikou Aleš Michl Nakladatel: R Media 2014 Speciální nabídka knih: Jestřábi a holubice a MICHLiq - inteligentní průvodce ekonomikou. PLUS kniha MICHLiq. 333,00 Kč Hledáte MICHLiq inteligentn ... Kniha Michliq - Inteligentní průvodce ekonomikou - Trh ... ... . PLUS kniha MICHLiq. 333,00 Kč Hledáte MICHLiq inteligentní průvodce ekonomikou od Michl Aleš? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: MICHLiq inteligentní průvodce ekonomikou - Aleš Michl. Fungujeme! Vážení zákazn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY