Praktické účetní případy 2014: Příklady účtování na všech účtech

Praktické účetní případy 2014: Příklady účtování na všech účtech - Věra Rubáková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Rubáková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praktické účetní případy 2014: Příklady účtování na všech účtech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praktické účetní případy 2014: Příklady účtování na všech účtech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Rubáková. Číst Praktické účetní případy 2014: Příklady účtování na všech účtech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedmé aktualizované vydání odráží veškeré změny v účetních a daňových předpisech souvisejících s novým občanským zákoníkem k 1. 1. 2014. Kniha pomůže účetním, podnikatelům i studentům středních a vysokých škol při řešení různých účetních operací. Hlavní předností knihy je zpracování jak jednoduchých, tak složitých účetních případů, které jsou seřazeny podle účtových tříd a jsou znázorněny v obchodních korporacích (např. v akciové společnosti a ve společnosti s r. o.). Zaúčtování jednotlivých účetních případů je znázorněno v podobě přehledných tabulek i "téček". Vhodná je i jako doplňující cvičebnice pro studenty.


...aktické účetní případy 2015 - příklady účtování na všech účtech ... Praktické účetní případy 2015 | Knihy Grada ... . Přidat komentář. Autor a jeho další knihy. Věra Rubáková česká, 1961. Účetnictví pro úplné začátečníky 2014 2014; Praktické účetní případy 2012 2012; Účetnictví pro úplné začátečníky 2015 2015; Praktické. účetní případy. příklady účtování na všech účtech. Věra Rubáková. zahrnuje všechny . novely zákonů k 1. 1. 2014. účetní případy jsou s ... Praktické účetní případy 2015 - příklady účtování na všech ... ... . zahrnuje všechny . novely zákonů k 1. 1. 2014. účetní případy jsou seřazeny podle . jednotlivých účtových tříd. znázornění účetních případů v ob. chodních společnostech (např. v a. s. nebo v s. r. o.) souhrnné příklady Praktické účetní případy 2014: příklady účtování na všech účtech - Ebook written by Rubáková Věra. Read this book using Google Play Books app ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY