Zlatý tarot: kniha a 78 karet

Zlatý tarot: kniha a 78 karet - Ciro Marchetti, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ciro Marchetti,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatý tarot: kniha a 78 karet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlatý tarot: kniha a 78 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ciro Marchetti,. Číst Zlatý tarot: kniha a 78 karet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Připravili jsme pro vás nové vydání tohoto jedinečného tarotu. Zasněte se tedy a vítejte v Tajemném Světě Divů a Kouzel! Mýty, pohádky a legendy přehrávají odpradávna svá témata v pološeré říši představivosti někde mezi fantazií a realitou. Zlatý tarot vás zve do právě takového kouzelného světa, v němž prastaré symboly a archetypální motivy ožívají jako plavovlasé panny, stateční rytíři a záhadní mudrcové. Ciro Marchetti, držitel několika uměleckých cen, vytvořil tento vizonářský tarot s použitím nejmodernějších počítačových uměleckých technik. Inspirovaný populární symbolikou a strukturou Rider-Waite Tarotu tak vytvořil zářné přepracování nejznámějšího a nejrozšířenějšího tarotu. V knize se dozvíte vše o vykládání karet – vedle podrobných popisů a interpretací všech karet zde najdete i několik kapitol o tom, jak získat vlastní náhled na jejich významy. Dovolte kouzelným kartám Zlatého Tarotu, aby vás přenesly do světa divů a kouzel.


...arot: kniha a 78 karet 587,-469,-Skladem > 10 ks ... Kniha: Zlatý tarot (Ciro Marchetti a Barbara Moore) | Martinus ... . Koupit. Zlatý tarot: kniha a 78 karet Zasněte se tedy a vítejte v Tajemném Světě Divů a Kouzel! Mýty, pohádky a legendy přehrávají odpradávna svá témata v pološeré říši představivosti někde mezi fantazií a realitou. Zlatý tarot vás zve do právě takového ... Kniha: Zlatý tarot -- kniha a 78 karet - Ciro Marchetti; Barbara Moore. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je na ... Zlatý tarot: kniha + 78 karet - Liz Dean | Kniha na Alza.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Zlatý tarot vás zve do právě takového kouzelného světa, v němž prastaré symboly a archetypální motivy ožívají...SOUVISEJÍCÍ KNIHY