Dávat a brát: Skrytá dynamika úspěchu

Dávat a brát: Skrytá dynamika úspěchu - Adam Grant | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Adam Grant
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dávat a brát: Skrytá dynamika úspěchu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dávat a brát: Skrytá dynamika úspěchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Grant. Číst Dávat a brát: Skrytá dynamika úspěchu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Adam Grant boří mýtus, že ti dobří vždy skončí poslední, vyhaslí jako sopka a zbití jak psi. Dokazuje, že dárci mají větší pravděpodobnost stát se šampiony. Zajímá vás, jak a proč dárci převládají na vrcholu žebříčku úspěšnosti? Autor knihy vás seznámí s úspěšnými dárci z nejrůznějších oborů. Úspěšní dárci mají jedinečný přístup k aktivitám ve čtyřech klíčových oblastech: vytváření sítě kontaktů, spolupráci, vyhodnocování a ovlivňování druhých.


... a brát Skrytá dynamika úspěchu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Grant, A.: Dávat a brát. Skrytá dynamika úspěchu - Miestna ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Dávat a brát -- Skrytá dynamika úspěchu - Adam Grant Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Adam Grant. Dávat a brát Skrytá dynamika úspěchu. BizBooks Brno 2014. KE0739_sazba.indd 1. 22.1.2014 10:29:54 Dávat a br ... Kniha Dávat a brát - Skrytá dynamika úspěchu - Trh knih ... ... . Adam Grant. Dávat a brát Skrytá dynamika úspěchu. BizBooks Brno 2014. KE0739_sazba.indd 1. 22.1.2014 10:29:54 Dávat a brát Skrytá dynamika úspěchu Adam Grant. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . nakladatel: BizBooks: rok vy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY