Hejkalov

Hejkalov - Renata Petříčková, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Renata Petříčková,
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Hejkalov.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hejkalov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renata Petříčková,. Číst Hejkalov Online je nyní tak snadné!

POPIS


Možná byste dopadli jako dosud málo uznávaný profesor Hejhula. Ontu totiž učinil objev hodný Nobelovy ceny. Svérázným způsobem proniká do tajemství, které je pro jedinou lidskou obyvatelku Hejkalova, vdovu Šelestákovou, denním chlebem. Když se na scéně objevuje ještě mluvící kocour, jež je napůl hejkalem, má ubohý zmatený profesor o zábavu postaráno... Anebo ne? Jisté jen je, že ve svém deníku popíše mnoho stran! A profesorův deník je tajnou součástí celé knihy!


...vot. Narodila se v Praze, od roku 1962 až do maturity v roce 1979 žila v Brně ... MYSLIVOST GREATHUNTING: Hejkalové ... . Vystudovala finštinu a ruštinu na Filozofické fakultě univerzity Karlovy, pracovala jako nakladatelská redaktorka.V roce 1991 založila v Havlíčkově Brodě Podzimní knižní veletrh, který od té doby každoročně pořádá, v roce 1994 spolu s manželem Martinem Hejkalem nakladatelství Hejkal. Hejkalov 5,93 € Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu Kúpiť Kdybyste se vypravili do Hejkalova, možná byste dopadli jako dosud málo uznávaný profesor Hejhula. Markéta Hejkalová is the author of Fin Mika Waltari (4.09 avg rating, 22 rat ... www.facebook.com ... . Markéta Hejkalová is the author of Fin Mika Waltari (4.09 avg rating, 22 ratings, 2 reviews, published 2007), Rudé paprsky severníh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY