Internet inteligentních aktivit

Internet inteligentních aktivit - Pavel Burian | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Burian
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Internet inteligentních aktivit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Internet inteligentních aktivit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Burian. Číst Internet inteligentních aktivit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha uvádí internetové základní technické a programové prostředky včetně mobilních pro informační systémy a technologie. Uvádí deset strategických technologií pro současné a perspektivní období dle spol. Gartner. Je popisován systém MATLAB pro vědecko-technické výpočty, jeho využití v rámci Cloud Computing. Architektura SOA (Service Oriented Architecture) je rozebírána jako přístup pro volně vázané, na protokole nezávislé a na standardech založené distribuované aplikace. Je popsána problematika sítě Internet a multi-agentních systémů. Cloud Computing je považován za přirozený krok ve vývoji, služeb a produktů týkajících se informačních systémů na vyžádání. Kniha též učí pracovat s internetovým portálem Oracle APEX. Internet věcí (Thing) vytváří novou generaci na síti Internet, ve které se pohybujeme směrem k celosvětové propojenosti věcí, objektů, inteligentních výrobků. Je popisována distanční, internetová výuka, systém e-Learning jako výuková metoda vhodná pro univerzitu i podnik s příklady řady kurzů.


...t inteligentních aktivit Ing. Pavel Burian, CSc ... S pripojenim na internet | Stojizato.sme.sk ... . Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 5435. publikaci Odpovědný redaktor Štěpán Böhm Sazba a zlom Tomáš Brejcha Počet stran 336 Vydání 1., 2014 Internet inteligentních aktivit (Ukázka, strana 99) Published on Feb 23, 2017 Kniha uvádí internetové základní technické a programové prostředky včetně mobilních pro informační ... Internet inteligentních aktivit 10,68 € 5 ... Internet inteligentních aktivit | eKnihy, elektronické ... ... ... Internet inteligentních aktivit 10,68 € 5,50 € Ihneď k čítaniu Kúpiť Kniha uvádí internetové základní technické a programové prostředky včetně mobilních pro informační systémy a technologie. Internet inteligentních aktivit Kni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY