Africký (mikro) regionalismus: Jihoafrická zkušenost

Africký (mikro) regionalismus: Jihoafrická zkušenost - Linda Piknerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Linda Piknerová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Africký (mikro) regionalismus: Jihoafrická zkušenost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Africký (mikro) regionalismus: Jihoafrická zkušenost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Linda Piknerová. Číst Africký (mikro) regionalismus: Jihoafrická zkušenost Online je nyní tak snadné!





POPIS


Čtenářům se dostává do rukou kniha, která má ambici předestřít co nejucelenější vhled do afrického regionalismu, a to se zvláštním zřetelem na jih tohoto kontinentu. Často se hovoří o tom, že Afrika je nejvíce marginalizovaným kontinentem světa. Odpovědí na toto její nelichotivé postavení může být právě regionální spolupráce a integrace. Kniha nabízí pohled na tři stupně afrického regionalismu, a sice úroveň panregionální, regionální a mikroregionální, a osvětluje jak jejich obecné znaky, tak konkrétní specifika. Vzhledem k tomu, že se jedná o první podobnou publikaci v českém prostředí, snaží se autorka přiblížit i známé skutečnosti, které se v souvislosti s africkým kontinentem skloňují (slabé státy, špatná infrastrukturní síť) a které jsou chápány jako překážky bránící socioekonomickému rozkvětu kontinentu.


...niha: Africký (mikro) regionalismus -- Jihoafrická zkušenost - Linda Piknerová ... Linda PIKNEROVA | Doctor of Philosophy | University of ... ... ... Ke knize "Africký (mikro) regionalismus -- Jihoafrická zkušenost" doporučujeme také: Na cestě k westminsterskému statutu Valkoun, Jaroslav Cena: 248 Kč Nikita na trůně ... Africký (mikro) regionalismus - jihoafrická zkušenost 245.0 Kč Čtenářům se dostává do rukou kniha, která má ambici předestřít co nejucelenější vhled do afrického regionalismu, a to se zvláštním zřetelem na jih tohoto kontinentu. Africký (mikro) regionalismus Autor: Piknerová, Linda Nakladatel: Barrister & P ... Africký (mikro) regionalismus | KNIHCENTRUM.cz ... . Africký (mikro) regionalismus Autor: Piknerová, Linda Nakladatel: Barrister & Principal EAN: 9788074850141 ISBN: 978-80-7485-014-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY