Gustíkovy patálie

Gustíkovy patálie - Claudine Desmarteauová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Claudine Desmarteauová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gustíkovy patálie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gustíkovy patálie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Claudine Desmarteauová. Číst Gustíkovy patálie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka této humorné knížky otevřeně vzdává hold kultovní sérii o malém Mikulášovi i jejím tvůrcům. Navazuje na tradici, aniž by se však snažila ji okopírovat. Vzniká tak originální, novodobý „mikulášovský“ hrdina, desetiletý Gustík, který stejně jako jeho předchůdce vtipně a trefně komentuje soudobým jazykem postavy i dění kolem sebe. Do hry samozřejmě vstupují vymoženosti i nešvary moderní doby. Gustík se proto neustále diví svým pubertálním sourozencům, kteří nosí úzké kalhoty, poslouchají Nirvánu a sbírají špatné známky a s nimiž se neustále pere o místo u počítače, glosuje ale také věci, jako je globální oteplování, přechod z franků na eura či oslabení kupní síly, a klade si všemožné otázky, například proč bezdomovci bydlí na ulici a jak mohl jeho dědeček přežít bez počítače. To vše samozřejmě s velkou dávkou vtipu.


...ka Gustíkovy patálie se názvem hlásí k tradici založené dnes už kultovními Mikulášovými patáliemi ... Desmarteau, Claudine: Gustíkovy patálie - iLiteratura.cz ... . Nenavazuje na ni ale jen prvoplánovou hrou s přepsáním titulu. Záměrem Claudine Desmarteauové bylo posunout osvědčený formát klukovské zpovědi - nejen o rošťárnách, ale hlavně o potížích s dospělými ... Všechny informace o produktu Kniha Gustíkovy patálie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Gustíkovy patálie. Gustíkovy patálie od 154 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kníž ... Zlatá stuha - Gustíkovy patálie ... . Gustíkovy patálie od 154 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Knížka Gustíkovy patálie se názvem hlásí k tradici založené dnes už kultovními Mikulášovými patáliemi. Nen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY