Z temnoty

Z temnoty - Tina Nash | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tina Nash
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Z temnoty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z temnoty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tina Nash. Číst Z temnoty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obzvlášť krutý případ domácího násilí vyvrcholil v dubnu 2011 v poklidném městečku na cornwallském pobřeží Anglie. Prostřednictvím médií událost šokovala nejen veřejnost ve Velké Británii, ale na celém světě… Tina Nashová již celé měsíce zažívala bití a ponižování od svého přítele Shanea Jenkina. Po každém incidentu se však nechala obměkčit a vrátila se k němu. S domácím násilím už měla zkušenost (Tininu matku v minulosti opakovaně bili její partneři) a byla odhodlaná nikdy nežít s mužem, který ubližuje ženám. Přesto nenašla sílu se ze vztahu vymanit. Nejprve měla pocit, že se Shane může změnit nebo že ho dokáže změnit ona, později začala být přesvědčená, že je to všechno její vina a že ho k násilí provokuje svým chováním. Rodina i přátelé ji zapřísahali, aby Shanea opustila. Ona je však nedokázala poslechnout a raději se s nimi přestala stýkat. V poslední fázi se tedy dostala do faktické izolace, kdy už se neměla na koho obrátit. Jednoho dubnového večera byl Shaneův výbuch násilí silnější než obvykle – Tinu zbil do bezvědomí a pak jí vydloubl oči! Zraněnou ženu potom nechal dvanáct hodin trpět v bolestech a zasypával ji výčitkami, že si za všechno může sama. Tina se dostala do nemocnice pozdě a lékaři už jí nedokázali zrak vrátit. Po dlouhé rekonvalescenci, během níž často propadala zoufalství, se rozhodla napsat knihu. Upřímně v ní popisuje své pocity a důvody, proč nedokázala opustit člověka, který jí ubližoval. Její příběh varuje a ženám v podobné situaci dává odvahu vzepřít se týrání. Lidé z okolí obětí si pak díky němu lépe uvědomí, oč jde, a snad i najdou odvahu zakročit.


...h od 4. října 2012. This feature is not available right now ... Příběhy z temnoty / Nite Tales: The Movie (2008) | ČSFD.cz ... . Please try again later. Hrozba z temnoty Hlavné info; Série; Postavy; Lovci duchov, upírov, vlkolakov, démonov, ale aj iných príšer brázdia americké ulice na čiernej Chevrolet Impale z 1967. Robia tak v stopách svojho otca, ktorý s tým začal po tom ako mu zomrela manželka kvôli zlým silám. Spočiatku sa mladší syn Sam bráni a snaží sa viesť ... Noční můry z temnot (2019) CZ HD trailer Totalfilm.cz ... Hrozba z temnoty online | SvetSerialov.sk ... ... Noční můry z temnot (2019) CZ HD trailer Totalfilm.cz ... historky o obživlém strašákovi z polí nebo mrtvole hledající svůj palec tak uslyší čeští diváci poprvé díky své ... Film je součástí širšího osvětového projektu, navazovat bude kniha s osobní...SOUVISEJÍCÍ KNIHY