Inspirace v odstínech šedi: Vítězné povídky soutěže Staň se novou E L James

Inspirace v odstínech šedi: Vítězné povídky soutěže Staň se novou E L James - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Inspirace v odstínech šedi: Vítězné povídky soutěže Staň se novou E L James.pdf


Chcete si knihu přečíst?Inspirace v odstínech šedi: Vítězné povídky soutěže Staň se novou E L James ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Inspirace v odstínech šedi: Vítězné povídky soutěže Staň se novou E L James Online je nyní tak snadné!

POPIS


Z povídek jsem byla docela zklamaná. Doufala jsem, že začínající spisovatelé budou mít víc fantazie a nápadů než občas až nudná E L James v Padesáti odstínech. Ale příběhy byly takové neslané, nemastné. Erotického nádechu pomálu, hned ve třech povídkách má jedna z hrdinek jméno Elis (?!?) a příběh, ve kterém se objeví dvě mrtvé děti se do souboru nehodil absolutně vůbec. Z deseti povídek na mě zapůsobily jen dvě - druhá, ve které je detektivní zápletka a potom ta poslední, podle mne nejlepší z celé knihy. Svižně napsaná, vtipná, s příjemně zapracovanými erotickými scénami.


... v odstínech šedi - Vítězné povídky soutěže Staň se novou E L James kniha od: * antologie, Martina Solčanská, Helena Žižková, Eliška Hřebenářová, Karin Kušová, Monika Richterová, Jana Hrubešová, Romana Niklová, Lenka Černá Langrová, Martin Jarkovský Lucie Větrovcová ... E-knihy > Beletria > Novely, poviedky, antológie | Martinus ... ...zobrazit vše Inspirace v odstínech šedi: Vítězné povídky soutěže Staň se novou E L James kol. Nakladatel: XYZ 2014 Title: Inspirace v odstínech šedi - Vítězné povídky soutěže Staň se novou E L James, Author: Great Content s.r.o., Name: Inspirace v odstínec ... VERNE, Jules: Zlatá sopka - MiNiKVaRiáT ... . Nakladatel: XYZ 2014 Title: Inspirace v odstínech šedi - Vítězné povídky soutěže Staň se novou E L James, Author: Great Content s.r.o., Name: Inspirace v odstínec...SOUVISEJÍCÍ KNIHY