Macocha

Macocha - Petra Hůlová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Hůlová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Macocha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Macocha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Hůlová. Číst Macocha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nový, bezpochyby nejosobitější a nejosobnější text Petry Hůlové prakticky rezignuje na vyprávění příběhu a v mnoha ohledech překračuje četná tabu dosud v literatuře ctěná. V monologu autorky, která se bez ohledu na počáteční ambice stane úspěšnou spisovatelkou druhořadé literatury, kráčíme od jednoho bolestného zauzlení k druhému: od rozpadu manželství, přes milostně-nenávistný vztah k vlastním dětem, které jí ani v dospělosti nedokáží odpustit, až k reflexi vlastní tvorby. Reálné se zde stýká s představami a jen zvolna hledáme nitky, podle nichž se ve spleti košatých obrazů dobíráme toho, co je příčinou a co následkem, co neotřele žitou skutečností a co alkoholovým excesem. Tématům, kterých se zde autorka dotýká, se v životě vyhne málokdo. Zřídka je však někdo vyřkne s tak bezohlednou upřímností, s tak jasnou rezignací na konvence a s tak omračujícími jazykovými schopnostmi.


... Macocha součástí nejdelšího jeskynního systému v České republice ... Robert Macocha Obituary - Highland, IN ... . Amatérská jeskyně leží v severní části Moravského krasu a je nejdelším jeskyním systémem v České republice - téměř 35 km. Jeskyně je tvořena Sloupsko-šošůvskými jeskyněmi, jeskyní Novou Rasovnou s propadáním Bílé vody, jeskyněmi Piková dáma, Spirálka, C 13, Starou a Novou ... Propast Macocha je nejznámější propast v oblasti Moravského krasu a součást komplexu Punkevních jeskyní.Hloubka suché části propasti je 138,4 m, na jejím dně se nachází H ... Chandler Macocha - Biography - IMDb ... .Hloubka suché části propasti je 138,4 m, na jejím dně se nachází Horní (hloubka 11 m) a Dolní macošské jezírko (hloubka min. 50 m). Propast se nachází v katastrálním území obce Vilémovice Doba prohlídky: cca 60 minut. Délky tras: 1250 metrů (prohlídka s celou vodní pla...SOUVISEJÍCÍ KNIHY