Popis jako transmediální modus reprezentace

Popis jako transmediální modus reprezentace - Werner Wolf | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Werner Wolf
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Popis jako transmediální modus reprezentace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Popis jako transmediální modus reprezentace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Werner Wolf. Číst Popis jako transmediální modus reprezentace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podle titulu publikace by se mohlo zdát, že popis je nesmírně sofistikovaný vědecký problém. Anglista a přední reprezentant intermediálních studií Werner Wolf nás ale ujišťuje, že popis je především nesmírně zajímavý. A to jako jeden ze způsobů, jímž manifestujeme svá pozorování a osvojování skutečnosti. Zvláště pak tehdy, podíváme-li se na něj zprvu z hlediska jeho užití v každodenní komunikaci, filozofii či exaktních vědách, a toto nastřádané vědění porovnáme s tím, jak popisu rozumíme v literární vědě. Analýza popisnosti v literatuře jako verbálním médiu pak autorovi poskytuje východisko pro zkoumání toho, jak se tento „modus reprezentace“ projevuje a jak tyto projevy mohou ovlivňovat naše vnímání v jiných médiích – ve výtvarném umění a hudbě.


...informácie o produkte Popis jako transmediální modus reprezentace, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Popis jako transmediální modus reprezentace ... Problematika popisu a mezioborovost ... . Popis jako transmediální modus reprezentace Autor: Wolf, Werner Nakladatel: Ústav pro českou literaturu AV EAN: 9788085778922 ISBN: 978-80-85778-92-2 Překlad: Richterová, Olga Popis: 1× kniha, brožovaná, 196 stran, česky Rozměry: 11 × 19 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) ... Srovnání cen Popis jako transmediální modus reprezentace. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 140 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levn ... Fedrová - Jedličková: Viditelné popisy. Vizualita ... ... . vydání) ... Srovnání cen Popis jako transmediální modus reprezentace. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 140 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Popis jako transmediální modus reprezentace - Werner Wolf. Popis jako transmediáln...SOUVISEJÍCÍ KNIHY