Kreiského éra v Rakousku a období normalizace v ČSSR

Kreiského éra v Rakousku a období normalizace v ČSSR - Gerald M. Sprengnagel, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gerald M. Sprengnagel,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kreiského éra v Rakousku a období normalizace v ČSSR.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kreiského éra v Rakousku a období normalizace v ČSSR ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gerald M. Sprengnagel,. Číst Kreiského éra v Rakousku a období normalizace v ČSSR Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace je jedním z výstupů Stálé konference rakouských a českých historiků, která vznikla v roce 2009 a zabývá se kontinuálně problematikou moderních česko-rakouských dějin. Pohled na situaci po roce 1969 v obou zemích přináší zajímavé porovnání vývoje ve střední Evropě: na jedné straně žily obě země v odlišných politických systémech, nejen symbolicky rozděleny železnou oponou, na straně druhé jsou si četné kulturní či sociální fenomény na obou stranách této hranice mnohdy překvapivě blízké. Různorodost a originalita přístupů k tomuto období a mnohá srovnání pak jednoznačně dokazují, že dějiny normalizovaného Československa nelze v žádném případě vnímat jako izolovanou historii.


...ho éra v Rakousku a období normalizace v ČSSR Michal Stehlík, Gerald M ... Kreiského éra v Rakousku a období normalizace v ČSSR ... ... . Sprengnagel (eds.) ... Levá opozice v Rakousku v období Kreiského 125 Siegfried Mattl OBSAH. ... KRSKHO RA V RAK OSKU A OBOB ORAACE V ČSSR 8 rysou podporou mladých manželských párů dalo vzniknout poslednímu Srovnání cen Kreiského éra v Rakousku a období normalizace v ČSSR. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 206 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Kreiského ... Kreiského éra v Rakousku a období normalizace v ČSSR ... ... . Cena 206 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Kreiského éra v Rakousku a období normalizace v ČSSR Autor: Sprengnagel, Gerald M. a Stehlík, Michal Nakladatel: Togga Filozofická fakulta UK v Praze EAN: 9788073084806 ISBN: 978-80-7308-480-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 245 stran, česky Rozměry: 16,2 × 22 cm Rok vydání: 2014 (1. vydán...SOUVISEJÍCÍ KNIHY