Mrtvý na Pekelném vrchu

Mrtvý na Pekelném vrchu - Juraj Červenák | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Juraj Červenák
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrtvý na Pekelném vrchu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mrtvý na Pekelném vrchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juraj Červenák. Číst Mrtvý na Pekelném vrchu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Historická detektivka s prvky špionáže a konspiračního thrilleru, ale i hororu, mysteriózního či dobrodružného románu od hvězdy české a slovenské fantasy. Napínavý děj se odehrává v Horních Uhrách v době tureckých nájezdů. Svéráznými hrdiny jsou ostřílený kapitán Joachim Stein - drsný, přímočarý a prostořeký válečný veterán a notář Matěj Barbarič - vzdělanec, diplomat a cestovatel se slabostí pro ženy a víno. Ti musí vyřešit případ vraždy šlechtice i pokus o velezradu.


...na Pekelném vrchu kniha od: Juraj Červenák ... Kniha Mrtvý na Pekelném vrchu - Juraj Červenák | knizniklub.cz ... . 86 % 549 hodnocení ... Zvuk: Peter Vaško, Výber hudby a réžia: Róbert Šveda Účinkujú: Ivan Krúpa, Michal Šoltés, Ľuboš Záhon, Alena Ďuránová, Igor Kasala, Miroslav ... Mrtvý na Pekelném vrchu měl možná pomalejší rozjezd, ale někde u druhé, třetí kapitoly vás chytí a nepustí. Jak jsem psal, za jediný den jsem měl přečteno a už se nemůžu dočkat, až si skočím do obchodu pro druhý díl! 13.04.2016 Rosta Viktorin. Funkce je dostupná ... Mrtvý na Pekelném vrchu - Juraj Červenák | KOSMAS.cz ... ... .04.2016 Rosta Viktorin. Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Historická detektivka s prvky špionáže a konspiračního thrilleru, ale i hororu, mysteriózního či dobrodružného románu od hvězdy české a slovenské fantasy. Na... Mrtvý na Pekelném vrchu - prázdninová detekti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY