Přehled topografické anatomie

Přehled topografické anatomie - Jaroslav Kos, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Kos,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přehled topografické anatomie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přehled topografické anatomie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Kos,. Číst Přehled topografické anatomie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Původní text publikovali anatomové z Lékařské fakulty Karlovy univerzity v Plzni Jaroslav Kos, Jiří Heřt a Jaroslava Hladíková v roce 1964. Tato publikace byla významná především tím, že představovala první českou poválečnou učebnici topografické anatomie podle Weignera. První vydání mělo mezi studenty i lékaři obrovský úspěch, protože topografie celého těla byla popsána stručně a srozumitelně. Všechna další vydání tohoto textu byla díky velké popularitě a oblibě vždy rychle rozebrána, stejně jako jeho poslední vydání před dvaceti lety. Autoři se proto domnívají, že tato publikace je pro topografickou anatomii stále platným a užitečným přínosem, a rozhodli se proto pro revizi a opětovné aktualizované vydání původního textu. Toto nové „oživené“ vydání obsahuje aktualizaci anglické i latinské terminologie (Terminologia Anatomica, Thieme, Stuttgart, New York, 1998), digitálně zpracované grafy a obrázky a menší úpravy v původním textu.


... from a library! Přehled topografické anatomie ... Přehled topografické anatomie krku s klinickými poznámkami ... . [Jaroslav Kos] -- Puvodní text publikovali anatomové z Lékarské fakulty Karlovy univerzity v Plzni Jaroslav Kos, Jirí Hert a Jaroslava Hladíková v roce 1964. Tato publikace byla významná predevším tím, že ... Přehled topografické anatomie Jaroslav Kos, Josef Stingl (ed.) Nakladatel: Karolinum 2014 Objednávejte knihu Přehled topografické anatomie v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% ... Přehled topografické anatomie (eBook, 2014) [WorldCat.org] ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kupte knihu Přehled topografické anatomie (Kos, Jaroslav kolektiv) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY