Provence od A do Z

Provence od A do Z - Peter Mayle | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Mayle
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Provence od A do Z.pdf


Chcete si knihu přečíst?Provence od A do Z ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Mayle. Číst Provence od A do Z Online je nyní tak snadné!

POPIS


Anglický spisovatel Peter Mayle, jemuž se Provence stala druhým domovem, pro své věrné i nové čtenáře formou slovníku v heslech uspořádal svůj pohled na tento svérázný, levandulí provoněný kraj. Výběr hesel je ovšem velice osobní – čtenáři se tedy setkají s pestrou směsicí témat, jež autorovi přišla nejpřitažlivější, nejbizarnější, nejzábavnější, nejtypičtější: most v Avignonu a osel, česnek a kruhový objezd, levandule a Pařížané, větry a muzeum vývrtky, zahrady a pastis… Koláž dojmů a zkušeností, kterou Peter Mayle předkládá svým typickým humorným stylem, s nadhledem a zároveň velkou náklonností, propojuje všudypřítomné a pro Francii neodmyslitelné téma: jídlo a pití.


...ce A-Z is as it sounds, all things to do with Provence for each letter of the alphabet ... Provence od A do Z - Peter Mayle | Kniha na Alza.cz ... . I found some of it to be amusing but was mostly bored. Perhaps if I had placed the book somewhere with the intention of reading it for very short periods of time (rather than straight through to the end), I might have enjoyed it more. Kniha Provence od A do Z Přidat komentář. hapac. 2 22.05.2019. Pokud chcete vědět, kde se konají jaké trhy, co myslí, když říkají moi a je a co najdete v Musée du Tire-Bouchon, tak to je ta správná kniha. ... Provence A-Z is a delight for Peter Mayle's ever-growing audience and the perfec ... Provence od A do Z - Peter Mayle | Databáze knih ... . ... Provence A-Z is a delight for Peter Mayle's ever-growing audience and the perfect complement to any guidebook on Provence, or, for that matter, France. Enter your mobile number or email address below and we'll send you a link...SOUVISEJÍCÍ KNIHY