Čím jdu rychleji, tím jsem menší

Čím jdu rychleji, tím jsem menší - Kjersti A. Skomsvoldová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kjersti A. Skomsvoldová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Čím jdu rychleji, tím jsem menší.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čím jdu rychleji, tím jsem menší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kjersti A. Skomsvoldová. Číst Čím jdu rychleji, tím jsem menší Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každé ráno si Mathea Martinsenová v novinách pročítá úmrtní oznámení. Už jen ze zvyku. A představuje si, že mezi nimi brzy najde to svoje. Jaký verš by si vybrala? Žila pro svého manžela a teď zůstala sama. S ostatními lidmi neměla nikdy moc co do činění, nebyla mezi nimi totiž vidět. A teď nechce zemřít, dokud se někdo nedozví, že žila. Jenže co by o sobě světu vlastně měla říct? Čím jdu rychleji, tím jsem menší je tragikomický příběh o tom, jak se také žije naplno, o strachu ze smrti a strachu ze života, o samotě ve dvou a samotě mezi lidmi, o statistické pravděpodobnosti, o čase a o tom, co člověk může dělat, když umí plést čelenky a vymýšlet skvělé rýmy, ale neví, jak otevírat sklenice s marmeládou, natož jak po sobě zanechat stopu.Vydání knihy podpořila Nadace norské literatury v zahraničí NORLA.


... řadě videí vám zaměstnanci Městské knihovny v Praze doporučují knížky ke čtení ... Online PDF Čím jdu rychleji, tím jsem menší - Prazska PDF ... ... Čím jdu rychleji, tím jsem menší (Ukázka, strana 99) by ... ... řadě videí vám zaměstnanci Městské knihovny v Praze doporučují knížky ke čtení. Ve tomto díle čtenářské minutky doporučuje knihovnice a spisovatelka Vladimíra Bošková ... Čím jdu rychleji tím jsem menší book. Read 342 reviews from the world's largest c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY