Paní Hemingwayová: Vášně, lásky, nevěry, rozchody

Paní Hemingwayová: Vášně, lásky, nevěry, rozchody - Naomi Woodová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Naomi Woodová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Paní Hemingwayová: Vášně, lásky, nevěry, rozchody.pdf


Chcete si knihu přečíst?Paní Hemingwayová: Vášně, lásky, nevěry, rozchody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Naomi Woodová. Číst Paní Hemingwayová: Vášně, lásky, nevěry, rozchody Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vášně, lásky, nevěry, rozchody… čtyři osudové ženy jednoho slavného muže. Čtyři ženy, čtyři manželky Ernesta Hemingwaye: Hadley, Pauline zvaná Fife, Martha a Mary. Žhavé Antibes, bohémská Paříž, Londýn, Amerika, Kuba… všude tam se odehrávaly jejich lásky, vzplanutí, sňatky, nevěry a rozchody, propletené osudy kvarteta nevšedních žen, které miloval a posléze zase ztrácel světoznámý lamač srdcí a velký spisovatel. Příběh vyprávěný ve čtyřech částech, utkaný ze skutečných milostných dopisů, deníků i telegramů… z výbušných milostných trojúhelníků, na nichž ztroskotalo každé Ernestovo manželství. Každá žena bojovala o jeho srdce a místo v jeho posteli s milenkou, každý vztah sklouzl vždy od něžnosti ke zradě. Každá paní Hemingwayová věřila, že právě jejich láska bude trvat věčně. A každá z nich se hluboce mýlila. Mistrně napsaná kniha, nabitá fakty, ale současně se vznášející na vlnách fantazie, vás vtáhne přímo do vášnivého víru jejich životů. Děj se odvíjí jako film nebo sugestivní barvitá mozaika na pozadí neklidné doby, počínaje Paříží dvacátých let až po období studené války v Americe let šedesátých.


...mingwayová Vášně, lásky, nevěry, rozchody ... Paní Hemingwayová - Naomi Wood - Megaknihy.cz ... ... čtyři osudové ženy jednoho slavného muže. Vášně, lásky, nevěry, rozchody… čtyři osudové ženy jednoho slavného muže. Mistrně napsaná kniha, nabitá fakty, ale současně se vznášející na vlnách fantazie, vás vtáhne přímo do vášnivého víru jejich... Vášně, lásky, nevěry, rozchody... čtyři osudové ženy jednoho slavného muže Čtyři ženy, čtyři manželky Ernesta Hemingwaye: Hadley, Pauline zvaná Fife, Martha a Mary. Žhavé Antibes, ... Kniha Paní Hemingwayov ... Paní Hemingwayová - Naomi Woodová — Kniha.cz ... . Žhavé Antibes, ... Kniha Paní Hemingwayová Přidat komentář. Péťa1950. 22 ... Paní Hemingwayová. Naomi Woodová. Vášně, lásky, nevěry, rozchody... čtyři osudové ženy jednoho slavného muže Čtyři ženy, čtyři manželky Ernesta Hemingwaye: Hadley, Pauline zvaná Fife, Martha a Mary. Vášně, lásky, nevěry, rozchody... čtyři osudové ženy j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY