Dopis z lásky

Dopis z lásky - Thich Nhat Hanh | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Thich Nhat Hanh
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dopis z lásky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dopis z lásky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thich Nhat Hanh. Číst Dopis z lásky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor téhle rozsahem nevelké, ale myšlenkami ohromné knihy, buddhistický mnich Thich Nhat Hanh se pustil do psaní dopisu. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby ovšem adresátem nebyla naše planeta. Je přesvědčen, že pokud ji budeme chápat jako něco, na čem prostě jen žijeme, a nepochopíme, že jsme její nedílnou součástí, nikdy nemůžeme dosáhnout svého plného potenciálu a uzdravení – našich životů, našich duší, i celé Země.„Pokud pochopíme, že Země je živoucí bytost,“ říká autor, „dokážeme se uzdravit a dokážeme uzdravit i samu Zemi. … Jestliže budete schopni pohlížet na vlastní tělo jako na zázrak, budete vnímat jako zázrak i Zemi a tělo Země se začne uzdravovat.“K tomu, abychom se i my nechali unášet tímto proudem lásky, se nemusíme stát buddhisty a už vůbec ne mnichy. Přesto se můžeme naučit hlubšímu vnímání, vcítění a jednoduchým meditacím, k nimž dostaneme právě tak jednoduchý a pochopitelný návod.


... najdete zamilovaná vyznání lásky, která vás určitě inspirují k napsání vyznání lásky pro vaši lásku ... E-kniha: Dopisy lásky - Božena Němcová | Knihy.ABZ.cz ... . U nás najdete zamilovaná vyznání lásky, která vás určitě inspirují k napsání vyznání lásky pro vaši lásku., strana 4 Protože to,že pro někoho žiju,že žiju z jeho štěstí,z jeho radosti a pro jeho úsměv,je pro mě to nejkrásnější,co mě potkalo... Autor majik... , 20.03.2009 Přečteno 31058x Sedm dopisů z lásky je srdceryvný, velmi emotivní, psychologicky laděný př ... Dopisy - vyznání lásky, strana 4 | Protebe.cz ... ... , 20.03.2009 Přečteno 31058x Sedm dopisů z lásky je srdceryvný, velmi emotivní, psychologicky laděný příběh o lásce a to nejen té partnerské, ale také té rodičovské či sourozenecké, o rodinné soudržnosti a vzájemné podpoře v těžkých časech a také o tom, že život nemusí vždy být jen o hezkých událostech, ale někdy s námi může také pěkně zamávat, postavit nás před ... je to na nic slyšet...SOUVISEJÍCÍ KNIHY