Washingtonský dekret

Washingtonský dekret - Jussi Adler-Olsen | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jussi Adler-Olsen
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Washingtonský dekret.pdf


Chcete si knihu přečíst?Washingtonský dekret ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jussi Adler-Olsen. Číst Washingtonský dekret Online je nyní tak snadné!

POPIS


Politický thriller od autora severských kriminálních bestsellerů. Demokratický guvernér Bruce Jansen právě vyhrál s velkým náskokem americké prezidentské volby. Oslava vítězství je však pokažena atentátem, při němž umírá jeho manželka. Kdo stojí v pozadí tragédie? Je vrahem opravdu místní podivín, nebo nitky sahají dál? Po Jansenově nástupu do úřadu prezidenta se Spojené státy rázem ocitají v situaci, kdy nový prezident udělá cokoliv, aby změnil americkou společnost — okamžitě a za jakoukoliv cenu. Doggie Rogersová, členka Jansenova štábu, se po schválení Jansenova kontroverzního dekretu, který ruší ústavní práva amerických občanů, ocitne uprostřed všeho dění. Rozpoutá se peklo na zemi, jaké Amerika ještě nezažila. Doggiin svět je brzy vzhůru nohama. Její otec je odsouzen k trestu smrti za vraždu prezidentovy ženy. Ve společnosti to vře a vojáci v ulicích násilím potlačují protesty bouřících se občanů. Doggie se cítí bezmocná. Zbyli jí ještě nějací přátelé, kteří jí mohou pomoci?


... autora rád, tak Washingtonský dekret byl pro mě drobným zklamáním ... Das Washington Dekret (Audiobook) by Jussi Adler-Olsen ... ... . Oproti pozdějším detektivkám s Carlem Mørckem totiž působí stylisticky takřka odbytě. Zápletka přes veškerý svůj potenciál pak připomíná béčkový film, jehož velké ambice zazdila mizerná produkce. The Washington Decree is a stand-alone political suspense/thriller recently released in the US. Senator Bruce Jansen is elected to the US Presidency on the same evening of his wifes assassination. The death of his wife changes Jussi Adler-Olsen is a Danish author I w ... Washingtonský dekret by Jussi Adler-Olsen - Books on ... ... . The death of his wife changes Jussi Adler-Olsen is a Danish author I was introduced to in 2013 with his translated police crime series Department Q. Vcelku zajímavé zjištění, že můj oblíbený autor detektivek vlastně původně vystudoval politologii :-) Washingtonský dekret je pak politický thriller, k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY