Vodácký zpěvník 1

Vodácký zpěvník 1 - Jiří Nosek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Nosek
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vodácký zpěvník 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vodácký zpěvník 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Nosek. Číst Vodácký zpěvník 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zpěvník výhradně vodáckých písní (o českých řekách, vodácích, kanoích...) moderní doby (staré přijdou spolu s námořnickými na řadu příští rok) obsahuje texty známých i méně známých písní skupin Hop Trop, Samson a jeho parta, Ivan Mládek, Magison, Hluboké nedorozumění, Mirek Filsak, Buvol, Gladly S. W., Akáty, Špunt, Poslední štych, Tři sestry a Michal Tučný. Texty píxní s akordy doplňují odkazy na zdroj, kde se lze píseň naučit (CD nebo internet). Ke zpěvníku je přiložen plakát i na dvě vodácké knihy z edice Kenyho VOLEJ - Drž hubu a pádluj! a Trosečníci řek.


...m - Samson a jeho parta, Vodácký zpěvník 1, str ... Vodacky zpevnik 2 paperback | Sleviste.cz ... . 29 by realphoto published on 2016-09-22T08:38:19Z Háček - M. Filsak, Vodácký zpěvník 1, str. 38 by realphoto Zpěvník je vydán v edici Kenyho VOLEJ, ze které již máte knihy Drž hubu a pádluj a Trosečníci řek a stejný je i autor titulního obrázku, lze je tedy nabízet najednou. Klika Vodácký zpěvník 1 . Zpěvník je vydán v edici Kenyho VOLEJ, ze které již máte knihy Drž hubu a pádluj a Trosečníci řek a stejný je i autor titulního obrázku, lze je tedy nabízet najednou. Zpěvník obsahuje 41 ryze vodáckých písní od ... Paperback: Vodácký zpěvník 1. (autor neuvedený) | bux.sk ... . Zpěvník obsahuje 41 ryze vodáckých písní od interpretů Hop Trop, Samson a jeho parta, Ivan Mládek, Magison, Hluboké nedorozumění, Buvol, M. Filsak, Gladly S.W., Tři s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY