Klub Tygrů - Půlnoční setkání

Klub Tygrů - Půlnoční setkání - Thomas C. Brezina | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas C. Brezina
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Klub Tygrů - Půlnoční setkání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Klub Tygrů - Půlnoční setkání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas C. Brezina. Číst Klub Tygrů - Půlnoční setkání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kamarádům z Klubu Tygrů se dostane do ruky záhadný vzkaz, který upozorňuje na podivné půlnoční setkání ve škole, kterou navštěvují. Jindy tak nudná budova se stává dějištěm záhadných událostí. Vypadá to, že škole hrozí zbourání a že v ní dokonce straší! Dostanou se Patrik, Biggi a Luk na stopu drzým lupičům? A co má za lubem neznámá stará dáma, která se nečekaně objeví na scéně? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!


...e Klub Tygrů - Půlnoční setkání od Thomas C ... Kniha Klub Tygrů 19 - Půlnoční setkání - Thomas Brezina ... ... . Brezina? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Klub Tygrů - Půlnoční setkání Autor: Brezina, Thomas C. Nakladatel: Fragment EAN: 9788025320693 ISBN: 978-80-253-2069-3 Originál: Ein Fall für Dich und das Tiger Team - Geheimtreff Schule - Mitternacht Překlad: Steidlová, Dagmar Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky Rozměry: 12,5 × 18 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Klub Tygrů - Půlnoční setkání. ... Klub Tygrů - Půlnoční setkání - Thomas C. Brezina | Knihy ... ... . vydání) Klub Tygrů - Půlnoční setkání. Celkové hodnocení ... Kamarádům z Klubu Tygrů se dostane do ruky záhadný vzkaz, který upozorňuje na podivné půlnoční setkání ve škole, kterou navštěvují. Jindy tak nudná budova se stává dějištěm záhadných událostí. Vypadá to, že škole hrozí zbourání...SOUVISEJÍCÍ KNIHY