Žena s mateřským znaménkem

Žena s mateřským znaménkem - Hakan Nesser | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hakan Nesser
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žena s mateřským znaménkem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žena s mateřským znaménkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hakan Nesser. Číst Žena s mateřským znaménkem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dva muži jsou mrtví. Zemřeli stejným, brutálním způsobem. Oba byli zasaženi čtyřmi výstřely – dvěma do břicha a dvěma do hrudi. Není pochyb o tom, že v obou případech jde o stejného pachatele, ale inspektor Van Veeteren a jeho lidé tápou ve tmě. Pak se ukáže, že ti dva mrtví před třiceti lety společně prošli důstojnickými zkouškami v armádě. Van Veeterenovi postupně dochází, že v nebezpečí jsou i bývalí přátelé zabitých mužů. Dokáže však zabránit dalším vraždám?


... Nesser tak přímo odkazuje na Nevěstu v černém Cornella Woolricha, přičemž znáte-li tuhle parádní noir klasiku, Žena s mateřským znaménkem vás ani při dobré vůli ze židle pravděpodobně nezvedne ... Žena s mateřským znaménkem - Hakan Nesser, 2014, pevná ... ... . Žena s mateřským znaménkem Autor: Nesser, Hakan Nakladatel: MOBA EAN: 9788024358390 ISBN: 978-80-243-5839- Originál: Kvinna med födelsemärke Překlad: Matochová, Helena Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 13,5 × 21 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Extraliga severské krimi, čtvrtý případ pro inspektora Van Veetereana v knize Žena s mateřským znaménkem Dva muži jsou mrtví. Zemřeli stejným, brutálním způsobem. Oba byli zasaženi čty ... Žena s mateřským znaménkem - Hakan Nesser | KOSMAS.cz ... ... . vydání) Extraliga severské krimi, čtvrtý případ pro inspektora Van Veetereana v knize Žena s mateřským znaménkem Dva muži jsou mrtví. Zemřeli stejným, brutálním způsobem. Oba byli zasaženi čtyřmi výstřely - dvěma do břicha a dvěma do hrudi. Není...SOUVISEJÍCÍ KNIHY