Děvče do nepohody

Děvče do nepohody - Pelham Grenvill Wodehouse | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pelham Grenvill Wodehouse
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Děvče do nepohody.pdf


Chcete si knihu přečíst?Děvče do nepohody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pelham Grenvill Wodehouse. Číst Děvče do nepohody Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ze staré dobré Anglie do Ameriky, z poklidného života do divadel na Broadwayi. Jillmáplnodobrýchvlastností.Kromějinéhojehezká,miláa mápeníze.Navícjezasnoubená s Derekem,nadějnýmčlenemDolnísněmovny.Stačípřekonatpárdrobností –prozačátekmusíudělatdobrýdojemna matkusvéhosnoubence,a budoucnostbudejenomrůžová.Ovšemosuds nímájinéplány,a takjípostavído cestynejennešťastnýzačátekslavnostnívečeře,alei požárv divadlea dávnéhopřítelez dětství,a navícjiobdařírozvernýmstrýčkem.Jetosicezábavný,elegantnípán,aleponěkudsipletesvéa cizípeníze.A takdlouhonepotrváa Jillseocitnebezpeněza bezsnoubencea vzápětíi na cestědo Ameriky.Wodehouseopětmarnotratněhýřínápadya zábavnýmihistorkami,jaklzeu tohotoanglickéhohumoristyočekávat,takžejehoskalníčtenářinebudouzklamaní.


...o nepohody book. Read 110 reviews from the world's largest community for readers ... Kniha: Děvče do nepohody - Pelham Grenville Wodehouse ... ... . Ze staré dobré Anglie do Ameriky, z poklidného života do divadel... Kniha Děvče do nepohody:Jill má plno dobrých vlastností. Kromě jiného je hezká, milá a má peníze. Navíc je zasnoubená s Derekem, nadějným členem Dolní sněmovny. Stačí překonat pár drobností - pro začátek musí udělat dobrý dojem na matku svého snoubence, a budoucnost bude jenom růžová. Registrace do e-mailové konference; ... Děvče do nepohody. Všeobecné info ... Děvče do nepohody - Pelham Grenville Wodehouse | Databáze knih ... . Registrace do e-mailové konference; ... Děvče do nepohody. Všeobecné informace: Autor: Wodehouse Pelham G. Anotace: Jeden z raných románů proslulého anglického humoristy uvádí na scénu nezdolnou dívku Jill a její nezničitelný optimis...SOUVISEJÍCÍ KNIHY