Ošetřovatelství v psychiatrii

Ošetřovatelství v psychiatrii - Eva Marková, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Marková,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelství v psychiatrii.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ošetřovatelství v psychiatrii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Marková,. Číst Ošetřovatelství v psychiatrii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace přináší komplexní obraz o moderní psychiatrické ošetřovatelské péči. Cílem publikace je předat informace studentům oboru, vyučujícím a odborné veřejnosti o současných trendech v ošetřovatelské péči u nemocných v psychiatrii. Kniha přináší průřez psychiatrické ošetřovatelské péče od historie po současnost, přes problematiku duševního zdraví, současnou organizaci psychiatrické péče v České republice, symptomy duševních poruch, ošetřovatelskou péči o osoby s duševními poruchami až po roli sestry na psychiatrii s jejími současnými kompetencemi. Publikace nahradí na trhu knihu Psychiatrická ošetřovatelská péče.


...vatelství v psychiatrii Publikace přináší komplexní obraz o moderní psychiatrické ošetřovatelské péči ... Ošetřovatelství v psychiatrii; Petr T., Marková E ... ... . Cílem publikace je předat informace studentům oboru, vyučujícím a odborné... Ošetřovatelství v psychiatrii Ošetřovatelství v psychiatrii Tomáš Petr, Eva Marková a kolektiv HIPPO, spol. s r.o. Žabovřeská 72/12, 603 00 Brno www.hippo.cz; www.ispp.cz e-mail: [email protected] tel: +420 543 210 134 T strukturovaná zdravotnická dokumentace v souladu s legislativou a standardy kvality ... Ošetřovatelství v psychiatrii Pdf CZ - Prazska PDF ... .cz tel: +420 543 210 134 T strukturovaná zdravotnická dokumentace v souladu s legislativou a standardy kvality péče T podpora ... Všechny informace o produktu Kniha Ošetřovatelství v psychiatrii - Tomáš Petr, Eva Marková a kolektiv, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ošetřovatelství v psychiatrii - Tomáš Petr, Eva Marková a kolektiv. Nej...SOUVISEJÍCÍ KNIHY