Evropan Jiří z Poděbrad: Král do bouřlivých dob

Evropan Jiří z Poděbrad: Král do bouřlivých dob - Petr Hora-Hořejš | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Hora-Hořejš
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Evropan Jiří z Poděbrad: Král do bouřlivých dob.pdf


Chcete si knihu přečíst?Evropan Jiří z Poděbrad: Král do bouřlivých dob ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Hora-Hořejš. Číst Evropan Jiří z Poděbrad: Král do bouřlivých dob Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha vychází k 550.výročí mírových snah krále, který předběhl svou dobu o několik století. V jeho žilách nekolovala královská krev. Za normálních okolností, v poklidnějších časech, by proto neměl na panovnické žezlo nárok. Jako pouhý šlechtic se v tehdejší přísně hierarchizované společnosti ocital o schůdek níž – k trůnu mohl leda v pokleku zhlížet. Přesto se jako jediný a současně poslední Čech dokázal vklínit do posloupnosti dynastických vládců Koruny české. Autor Petr Hora-Hořejš proslul svojí řadou knih Toulky českou minulostí. Také jeho nová kniha o Jiřím z Poděbrad zachovává model, kdy hlavní text je doplněn na každé straně okrajovým sloupcem doplňujících informací. Samozřejmostí je bohatý obrazový doprovod.


...nihu Evropan Jiří z Poděbrad král do bouřlivých dob (Petr Hora-Hořejš) s 15 % slevou za 226 Kč v ověřeném obchodě ... Pohádka o králi Jiřím z Poděbrad - Seifertová Lucie levně ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Evropan Jiří z Poděbrad Autor: Hora-Hořejš, Petr Nakladatel: Galerie EfEf EAN: 9788090578708 ISBN: 978-80-905787--8 Popis: 1× kniha, vázaná, 120 stran, česky Rozměry: 17,6 × 24,5 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Podtitul: Král do bouřlivých dob Autor sleduje rodinný původ Jiřího z Poděbrad, historický vývoj český ... Evropan Jiří z Poděbrad král do bouřlivých dob - Petr Hora ... ... . vydání) Podtitul: Král do bouřlivých dob Autor sleduje rodinný původ Jiřího z Poděbrad, historický vývoj českých zemí v období husitství, průběh vlády krále Zikmunda, Albrechta Habsburského i jeho syna Ladislava Pohrobka. Evropan Jiří z Poděbrad - král do bouřlivých dob Autor: Petr Hora-Ho...SOUVISEJÍCÍ KNIHY