Paracelsica: Dvě studie o renesančním mysliteli a lékaři

Paracelsica: Dvě studie o renesančním mysliteli a lékaři - Carl Gustav Jung | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Carl Gustav Jung
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Paracelsica: Dvě studie o renesančním mysliteli a lékaři.pdf


Chcete si knihu přečíst?Paracelsica: Dvě studie o renesančním mysliteli a lékaři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carl Gustav Jung. Číst Paracelsica: Dvě studie o renesančním mysliteli a lékaři Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dvě rozšířené přednášky významného švýcarského psychiatra, psychologa a filosofa XX. století. Kniha obsahuje dvě Jungovy přepracované a rozšířené přednášky o jedné z nejpozoruhodnějších renesančních postav, Theofrastu Bombastovi von Hoheim alias Paracelsovi: Paracelsus jako lékař a Paracelsus jako duchovní zjev. Zejména druhá, podstatně rozsáhlejší studie, otevírá vhled do nelehko přístupné Paracelsovy „skryté“ filosofie. Jung zde, i pomocí hojných citací, které bezprostředně předvádějí autorův veskrze „drsný“ jazyk, vykresluje obraz živoucího sepětí myšlenky a života, které je pro Paracelsa tolik příznačné. Neméně zajímavý je ovšem i způsob, jakým Jung sám svou postavu analyzuje.


...ul: Dvě studie o renesančním mysliteli a lékaři - Dvě rozšířené přednášky významného švýcarského psychiatra, psychologa a filosofa XX ... Jung Gustav Carl - knihkupectví Beletrie.eu ... . století. Kniha obsahuje dvě Jungovy přepracované a rozšířené přednášky o jedné z ... Paracelsica: Dvě studie o renesančním mysliteli a lékaři Carl Gustav Jung Nakladatel: Vyšehrad 2019 " Dvě studie o slavném renesačním lékaři a filosofovi z pera zakladatele analytické psychologie. "Kniha obsahuje dvě Jungovy přepracované a rozšířené přednášky o jedné z nejpozoruhodnějších renesančních postav, Paracelsovi: Parace ... Paracelsia - Carl Gustav Jung | KOSMAS.cz - vaše ... ... . "Kniha obsahuje dvě Jungovy přepracované a rozšířené přednášky o jedné z nejpozoruhodnějších renesančních postav, Paracelsovi: Paracelsus jako lékař a Paracelsus jako duchovní zjev. Paracelsica; Listování. Paracelsica Dvě studie o renesančním mysliteli ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY