Superman Action comics 3: Na konci času

Superman Action comics 3: Na konci času - Rags Morales, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rags Morales,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Superman Action comics 3: Na konci času.pdf


Chcete si knihu přečíst?Superman Action comics 3: Na konci času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rags Morales,. Číst Superman Action comics 3: Na konci času Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zhouba z pátého rozměru.Jeho zbraně jsou schopny vyhladit celé světy. Za spojence má ty nejstrašnější nepřátele, s nimiž se Superman kdy setkal. Samotné vědomí jeho existence otřese lidskou myslí jako ničivé hřmění. Dokáže udeřit kdykoliv během Supermanova života a zhroutit celý časoprostor do jediného Soudného dne.Jmenuje se VYNDKTVX a je temným mágem z vyšších prostorů, pánem a vládcem mnohorozměrného zmatku. Jeho jméno znamená ‚pomsta‘. Proti takovému soupeři Muž z oceli ještě nebojoval. Jejich zápas se odehrává ve všech časech, v nejrůznějších podobách, zas a znovu. Vyžádá si všechnu jeho sílu, um a pomoc jeho přátel – i některých nepřátel.Jenže i navzdory tomu všemu je vítězství nad Vyndktvxem nepředstavitelné. Uspět není možné… Ale Superman ví, že jeden způsob zbývá……dokázat nemožné.


...Action comics 3: Na konci času 399 Kč -18 % 399 ... Nakladatelství BB art ... ... Za spojence má ty nejstrašnější nepřátele, s nimiž se Superman kdy setkal. Samotné vědomí jeho existence otřese lidskou myslí jako ničivé hřmění. Dokáže udeřit kdykoliv během Supermanova života a zhroutit celý časoprostor do jediného Soudného dne. Superman Action Comics 3: Na konci času (Superman: Action Comics Vol. 3: At te End of Days) Vydalo nakladatelství BB/art v brožované vazbě a v pevné vazbě a v limitované edici (52 kusů) v roce 2014. Původně vyšlo jako čísla 13 až 18 série " ... Superman Action comics 3 Na konci času levně, cena 309 Kč ... ... . Původně vyšlo jako čísla 13 až 18 série "Action Comics" v rámci restartu "The New 52" u DC Comics. Srovnání cen Superman Action comics 3 Na konci času. Nejlevněj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY