Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou pro věk 5 - 6 let

Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou pro věk 5 - 6 let - Delphine Urvoy | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Delphine Urvoy
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou pro věk 5 - 6 let.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou pro věk 5 - 6 let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Delphine Urvoy. Číst Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou pro věk 5 - 6 let Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pracovní sešit přináší více než 100 rozmanitých a progresivních aktivit vytvořených v souladu se singapurskou metodou a pedagogikou Marie Montessori, které seznamují s matematikou děti od předškolního věku. Ideální pro učení prvních matematických operací! Konečně rozumíme matematice odmala! Přístup prezentovaný v tomto pracovním sešitu vychází z reálného prostředí: na začátku každé lekce najdete praktické cvičení. Stovku obsažných aktivit navrhl pedagog. Na konci najdete pracovní pomůcky k vystřižení a opakovanému použití.


...me matematiku s Montessori a singapurskou metodou pro věk 6 - 7 let Autor: Urvoy, Delphine Nakladatel: Svojtka & Co ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Hledat ... . EAN: 9788025625477 ISBN: 978-80-256-2547-7 Originál: Reussir en Maths avec Montessori et la pedagog de Singapour CP Překlad: Kyslíková, Kateřina Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 21,5 × 28,6 cm Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou 5-6 let. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Zvládáme matematiku s Monte ... Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou 5 ... ... . Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Zvládáme matematiku s Montessori a singapurskou metodou 5-6 let. URVOY Delphine. Info: Svojtka Václav & Co., 2019 (1.) - brož., 144 str. Pracovní sešit přináší více než 100 rozmanitých a progresivních aktivit vytvořených v souladu se singapurskou metodou a pedagogikou ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY