Kryštof Kolumbus A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky

Kryštof Kolumbus A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Cristóbal Colón, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Cristóbal Colón,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kryštof Kolumbus A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kryštof Kolumbus A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cristóbal Colón,. Číst Kryštof Kolumbus A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mořeplavec Kryštof Kolumbus se celý svůj život mýlil. Jeho kreslené mapy byly značně nepřesné, výpočty cest po moři velmi hrubé. Dokonce když se vylodil na břehu Ameriky, myslel si, že je na ostrovu, který patří Číně. Přesto se díky svému neuvěřitelnému úsilí a houževnatosti vypracoval ze syna janovského tkalce až na admirála moří a oceánů, místokrále a generálního guvernéra všech ostrovů a pevnin, jež objeví a dobude pro Španělsko. Přesto právě s jeho jménem spojujeme snad největší objevení lidstva, objevení Ameriky. V této knize máte možnost přečíst si o životě a o cestách Kryštofa Kolumba ve španělštině. Nemusíte se však obávat, že byste textu neporozuměli. Je napsaný zjednodušenou španělštinou tak, aby vyhovoval potřebám začínajícího čtenáře. Na každé stránce naleznete český zrcadlový překlad a na webu si můžete stáhnout nahrávku namluvenou rodilým mluvčím. Cvičení na konci knihy jsou vhodná pro ověření získaných znalostí. Audionahrávku ve formátu MP3, na které příběh vypráví rodilý mluvčí, naleznete v sekci Ke stažení.


...f Kolumbus A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky Cristóbal Colón, Eliška Jirásková Kryštof Kolumbus A1/A2 dvojjazyčná kniha pro začátečníky ... Kryštof Kolumbus Cristóbal Colón ( A1/A2) | KNIHCENTRUM.cz ... ... Mořeplavec Kryštof Kolumbus se celý svůj život mýlil. Jeho kreslené mapy byly značně nepřesné, výpočty cest po moři velmi hrubé. Dokonce když se vylodil na břehu Ameriky, myslel si, že je na ostrovu, který patří Číně. ... Kryštof Kolumbus A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky Cristóbal Colón, Eliška Jirásková Nakladatel: Edika 2019 V kategórii Dvojjazyčná l ... dvojjazyčné knihy | Albatrosmedia.cz ... . ... Kryštof Kolumbus A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky Cristóbal Colón, Eliška Jirásková Nakladatel: Edika 2019 V kategórii Dvojjazyčná literatúra nájdete knihy, ktoré sú v dvoch jazykoch súčasne. ... Kryštof Kolumbus A1/A2. Eliška Jiráskov ... Kniha je určena pro začáteč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY