Podivuhodný křeček Harry: Čarokrásné knihkupectví 2

Podivuhodný křeček Harry: Čarokrásné knihkupectví 2 - Katja Frixeová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Katja Frixeová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Podivuhodný křeček Harry: Čarokrásné knihkupectví 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Podivuhodný křeček Harry: Čarokrásné knihkupectví 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katja Frixeová. Číst Podivuhodný křeček Harry: Čarokrásné knihkupectví 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Divoké cirkusové kousky a bláznivá umělecká čísla, pohodová pyžamová párty a spousta čokoládových dortíků – připoj se Klárčině druhému dobrodružství v Čarokrásném knihkupectví! V Čarokrásném knihkupectví paní Sovové se koná talentová soutěž! Klárka už se nemůže dočkat a ani kocour Gustaf a kouzelné zrcadlo pan Král nedokážou mluvit o ničem jiném. Jen Klárčin nejlepší přítel Leo má pořád náladu pod psa. Co se s ním stalo? A odkud se vzal Klárčin nový kamarád – křeček Harry, který provádí opravdu podivuhodné kousky? Kniha je určena pro čtenáře od 8 let.


...hodný křeček Harry Autor: Frixeová, Katja Nakladatel: Pikola EAN: 9788076178656 ISBN: 978-80-7617-865-6 Originál: Der Zauberhafte Wunschbuchladen 2: Der hamsterstarke Harry Překlad: Bezděková, Alena Popis: Elektronická kniha, 168 stran, bez zabezpečení DRM, 1,4 MB ePUB, 2,7 MB Mobi, česky Rok vydání: Podivuhodný křeček Harry: Čarokrásné knihkupectví 2 ... Kniha ČAROKRÁSNÉ KNIHKUPECTVÍ 2 - PODIVUHODNÝ KŘEČEK HARRY ... ... . Katja Frixeová ... Podivuhodný křeček Harry Autor: Frixeová, Katja Nakladatel: Pikola EAN: 9788076176928 ISBN: 978-80-7617-692-8 Originál: Der Zauberhafte Wunschbuchladen: Der Harmstertarke Harry Překlad: Bezděková, Alena Druhá kapitola o příběhu z Čarokrásného knihkupectví. Jak se tam vlastně objevil křeček? Čarokrásné kn ... Knižní novinky květen 2020 děti a mládež - YouTube ... . Jak se tam vlastně objevil křeček? Čarokrásné kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY