Pro malé detektivy: úkoly pro malé školáky

Pro malé detektivy: úkoly pro malé školáky - Alena Nevěčná, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Nevěčná,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Pro malé detektivy: úkoly pro malé školáky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pro malé detektivy: úkoly pro malé školáky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Nevěčná,. Číst Pro malé detektivy: úkoly pro malé školáky Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize plné detektivních úkolu si děti procvičí svůj postřeh, logické uvažování i prostorovou představivost. Úkoly pomáhají se zdokonalováním zrakového rozlišování, orientací a vyvozování logických závěrů. Detektivní povolání je plné výzev. Dokážeš vypátrat, kdo stojí za hanebnými zločiny? Porovnej otisky prstu, lušti zašifrované zprávy a hledej stopy, které tě zavedou přímo za viníky. Boj proti zločinu začíná.


... Pro malé detektivy - Úkoly pro malé školáky od Alena Nevěčná,Jiří Nevěčný? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Rubico - Pro malé detektivy - úkoly pro malé školáky ... . 33 prodejen po celé ČR Pro malé detektivy - úkoly pro malé školáky. V knize plné detektivních úkolu si děti procvičí svůj postřeh, logické uvažování i prostorovou představivost. Vážení zákazníci, vzhledem k vzniklé situaci jsme DOČASNĚ PŘERUŠILI osobní odběry a doručování na Pickup pobočky. Zboží ze stejné kategorie - Pro malé detektivy - Úkoly pro malé školáky. AKHARIKA aneb hra na písmenka. Milý čtenáři, když se začteš d ... Pro malé detektivy - úkoly pro malé školáky - Logopedie VENDY ... . Zboží ze stejné kategorie - Pro malé detektivy - Úkoly pro malé školáky. AKHARIKA aneb hra na písmenka. Milý čtenáři, když se začteš do řádků této knížky, otevře se ti napůl skutečný a ... Kód: 0277039 Autor: Rakytka Ján EAN: 9788088104223 Dostupnost: více jak 1...SOUVISEJÍCÍ KNIHY