Ženy a Karol Wojtyla: Od maminky Emilie po Matku Terezu

Ženy a Karol Wojtyla: Od maminky Emilie po Matku Terezu - Annalisa Borgheseová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Annalisa Borgheseová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ženy a Karol Wojtyla: Od maminky Emilie po Matku Terezu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ženy a Karol Wojtyla: Od maminky Emilie po Matku Terezu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Annalisa Borgheseová. Číst Ženy a Karol Wojtyla: Od maminky Emilie po Matku Terezu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaký měl vztah k ženám Karol Wojtyła, pozdější Jan Pavel II.? Které z těchto vztahů byly pro jeho život nejdůležitější? Do jaké míry utvářela setkání se ženami jeho energickou i citlivou osobnost? Co si vlastně o ženách myslel, jak o nich mluvil? Proč se rozhodl napsat – jako první papež v dějinách církve – celou encykliku, věnovanou důstojnosti ženy? Tato kniha, jejíž autorkou je žena, vstupuje po špičkách do „ženského světa“ Karola Wojtyły a odhaluje tvář muže, jenž v sobě vždy dokázal rozvíjet intenzivní a neskrývanou pozornost k druhé půlce lidstva, ale i k „druhé půlce nebe“.


... Karol Wojtyla: Od maminky Emilie po Matku Terezu je skvělá kniha ... Ženy a Karol Wojtyla - Od maminky Emilie po Matku Terezu ... . Tuto knihu napsal autor Annalisa Borgheseová. Přečtěte si s námi knihu Ženy a Karol Wojtyla: Od maminky Emilie po Matku Terezu na prazskamuzea1918-2018.cz Kniha: Ženy a Karol Wojtyla -- Od maminky Emilie po Matku Terezu - Annalisa Borgheseová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Ženy a Karol Wojtyla . 6,53 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Žen ... Ženy a Karol Wojtyla - iKarmel.cz ... . 6,53 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Ženy a Karol Wojtyla Od maminky Emilie po Matku Terezu . Annalisa Borgheseová ... Ženy a Karol Wojtyla: Od maminky Emilie po Matku Terezu Annalisa Borgheseová Nakladatel: Ka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY