Bílá jako sníh, rudá jako krev

Bílá jako sníh, rudá jako krev - Alessandro D´Avenia | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alessandro D´Avenia
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bílá jako sníh, rudá jako krev.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bílá jako sníh, rudá jako krev ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alessandro D´Avenia. Číst Bílá jako sníh, rudá jako krev Online je nyní tak snadné!

POPIS


Citlivý a zároveň humorem protkaný příběh o síle snů a lásky.V životě přicházejí otázky, na které nezná odpověď žádný internetový prohlížeč…Leo je šestnáctiletý kluk jako každý jiný: rád se poflakuje s kamarády, hraje fotbal, prohání se na mopedu a žije v dokonalé symbióze se svým iPodem. Dlouhé školní hodiny by nejraději vymazal a učitele vidí jako živočišný druh, v jehož brzké vyhynutí nepřestává doufat. Takže když přijde nový supl na dějepis a filozofii, Leo ho přivítá pořádnou dávkou cynismu a nasliněných kuliček.Ale zdá se, že tenhle mladý profesor je mezi ostatními vyučujícími nečekanou raritou. Když přednáší, dokáže všechny strhnout, často zabrouzdá mimo osnovy a každým slovem nenápadně pobízí své žáky, aby žili naplno a šli za svými sny. A Leo jeden velký sen má – jmenuje se Beatrice, nejhezčí holka ve škole. Beatrice je ztělesněním vášně, její rudé vlasy září na miliony světelných let a jediný její pohled Leovi otevírá brány ráje…Ale než Beatrice vůbec zjistí, že ji někdo miluje tak, jak ani Dante Alighieri nemohl milovat, onemocní leukémií. Leo si poprvé v životě klade otázky, na které nenajde odpověď na internetu, ale musí se s nimi vypořádat sám, a vydává se bojovat za svůj sen. Pochopí nakonec, že sny neumírají, a najde sílu věřit v něco většího, než je on sám?


... jako sníh, rudá jako krev je jednou z těch knih, ke kterým se v budoucnu rozhodně vrátím ... Kniha Bílá jako sníh, rudá jako krev - Trh knih - můj ... ... . Ukrývá v sobě tolik krásných myšlenek! Není ani tak o rakovině, jako o lásce, údělu dospívání, smyslu života a snech. Bílá jako sníh, rudá jako krev book. Read 675 reviews from the world's largest community for readers. V životě přicházejí otázky, na které nezná odpověď ... Bílá jako sníh, rudá jako krev je kvůli námětu přirovnávána ke knize Hvězdy nám ne ... Bílá jako sníh, rudá jako krev ~ Klářiny knihy ... . Bílá jako sníh, rudá jako krev je kvůli námětu přirovnávána ke knize Hvězdy nám nepřály. Co si o ní myslím? Prvním překvapením byly neočíslované a strašně krátké kapitoly. Příběh pojednává o Leovi, který je bezmezně zamilován do o rok starší Beatrice se zelenýma očima a rudými vlasy. Když se ovšem dozví ... Bílá jako...SOUVISEJÍCÍ KNIHY