Kroužkované šperky: chainmaille

Kroužkované šperky: chainmaille - Andrea Vachová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Andrea Vachová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kroužkované šperky: chainmaille.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kroužkované šperky: chainmaille ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrea Vachová. Číst Kroužkované šperky: chainmaille Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kroužkování je velice stará technika vycházející z výroby středověkých drátěných košil. Autorka v knize popisuje postupy, jak z kovových kroužků různých velikostí, barev a tloušťky drátu vyrobit neobvyklé šperky či zajímavé řetězy, které kombinuje s dalšími materiály, jako jsou korálky, vinuté perle, velice oblíbené krystaly Swarovski, minerály a drahé kameny. Nechybí názorné vysvětlení základních vazeb, provlékání drátěných kroužků s následným využitím pro zhotovení efektních doplňků. Technika kroužkování je v USA a Kanadě již několik let velice populární a nabývá stále větší obliby i u nás.


...4 ohodnotilo kurz "Chainmaille návod - kroužkované šperky" pěti hvězdičkami ... Kniha Kroužkované šperky - Chainmaille - Vachová Andrea ... ... . V tomto kurzu proniknete do tajů techniky Chainmaille. Získáte návod, jak s její pomocí vytvářet řetízky, náramky, brože či náhrdelníky. A přitom Vám budou stačit jen dvě základní ingredience - drátky a korálky. Ručně vyráběné kroužkované šperky - originální a úchvatné. informace & kontakt; O výrobcích. Vyrábím šperky technikou ručního kroužkování (chainmaille). Šperky jsou ... Kroužkované šperky - Chainmaille - Andrea Vachová ... ... . Vyrábím šperky technikou ručního kroužkování (chainmaille). Šperky jsou netradiční, zajímavé a originální. Díky pestrosti barev a vazeb lze vytvořit šperk pro každého. Šperky a dekorace: šperky z eloxovaného hliníku šperky z nerezové a chirurg. oceli. dekorace. mó...SOUVISEJÍCÍ KNIHY