Láska v Česku

Láska v Česku - Lukáš Pazdera | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Pazdera
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska v Česku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska v Česku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Pazdera. Číst Láska v Česku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Atraktivní Zuzana se stále nemůže vzpamatovat z rozchodu s Liborem. Prostřednictvím své sestry se seznámí s postarším galantním Andrejem, jehož exmanželka Lucie se snaží zaplašit myšlenky na přibývající vrásky v posteli sukničkáře Romana. Toho naopak rozvod teprve čeká. Když jeho stále ještě platná - a z Romanových neustálých záletů na pokraji nervového zhroucení stojící - manželka Míša potkává o Vánocích na půlnoční Libora, začíná příběh nesourodého šestiúhelníku postav, jež spojuje jediné - každý z nich chtěl od svého předešlého partnera něco úplně jiného, než čeho se mu nakonec dostalo.


... v Česku Autor: Pazdera, Lukáš Nakladatel: Ikar EAN: 9788024924564 ISBN: 978-80-249-2456-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 240 stran, česky Rozměry: 10,5 × 17 cm Rok vydání: 2014 (1 ... Láska v každém věku | Pobyty v Česku.cz ... . vydání) Láska a nenávist v časech karantény Člověk je v izolaci ponechán sám sobě, jako těsto v míse za oknem. Sám neví, co jím zmítá a co v něm kvasí, dokud není donucen setrvat na místě. ... Události kolem pandemie koronaviru v Česku i ve světě sledujeme v on-line reportáži. před 4 hodinami Boltovi se narodila dcera ... Love is Blind USA 2020 Reality-show Vztahy. ... Podzimní Ambroziáda 2015 Hradec Králové - film "ČÍNSKÉ ... ... . ... Události kolem pandemie koronaviru v Česku i ve světě sledujeme v on-line reportáži. před 4 hodinami Boltovi se narodila dcera ... Love is Blind USA 2020 Reality-show Vztahy. Bez rušení okolního světa se skupina singles baví s potenciálními milostnými protějšky a když najdou společné spojení, zasnoubí se. Při návratu do reálného světa je čeká zjištění, zda spolu dokáží ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY